אוניברסיטת תל אביב מספר טלפון מוקד

אוניברסיטת תל אביב מספר טלפון מוקד

1900-72-4849
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-16:00
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת תל אביב – סקירה כללית
אחת מהאוניברסיטאות המוכרות והפופולאריות בישראל. אוניברסיטה זו נחשבת גם לאחת מבין האוניברסיטות הגדולות במדינה ובא נלמדים מגוון רחב מאוד של תחומי לימוד ומחקר. אוניברסיטת תל אביב מפעילה מספר מסלולים ופקולטות שונות, כאשר כיום לומדים, במגוון המסלולים המציעה האוניברסיטה, מעל לשלושים אלף סטונדטים בחוגים השונים. בזכות המבחר העצום של הפקולטות המוצעות באוניברסיטת תל אביב יכול כל תלמיד לבחור לעצמו את מסלול הלימודים המתאים לו ביותר ואף לשלב בין מספר מסלולים ללימודים. בין הפקולטות השונות, אותן נמצא באוניברסיטת תל אביב, ישנן פקולטה למדעי הרוח, משפטים, רפואה ואף אומנויות ואדריכלות. במידה והתחלטתם להתעניין בלימודים בסמסטר הקרוב, או שאתם כבר תלמידי האוניברסיטה שזקוקים לסיוע מנהלתי, אתם מוזמנים לחייג ישירות למספר טלפון מוקד האוניברסיטה, בו נציגי האוניברסיטה יישמחו לענות על שאלותיכם.
אוניברסיטת תל אביב מספר טלפון מוקד – 03-6408111

מוקד אוניברסיטת תל אביב – מספר טלפון
באמצעות פנייה ישירה למספר טלפון מוקד אוניברסיטת תל אביב, תוכלו לקבל מידע נרחב בתחומים שונים. תוכלו לברר פרטים על מסלולים, תנאי קבלה והפקולטות השונות הקיימות באוניברסיטת תל אביב, זאת במידה ואתם מתעניינים חדשים בלימודים אקדמאיים באוניברסיטת תל אביב לשנה הבאה. כמו כן תוכלו גם לפנות לגביי אישורי לימודים, בירור לגביי מלגות חדשות, שינויי הרשמה ועוד, במידה ואתם כבר סטודנטים קיימים באוניברסיטת תל אביב. מספר טלפון מוקד נועד כדי להקל על הסטודנטים והנרשמים החדשים, שלא יצטרכו לפנות למזכירות האוניבסיטה בכל שאלה. כך למעשה בכל שאלה תוכלו לפנות ישירות למוקד האוניברסיטה ולקבל את כל המידע הדרוש לכם במהירות וביעילות. אם אתם לא מעוניינים, או שאין לכם זמן להתקשר למספר טלפון מוקד אוניברסיטת תל אביב, אתם מוזמנים לפנות אל המוקד באמצעות אתר האינטרנט של האוניברסיטה בכתובת http://www.tau.ac.il או באמצעות כתובת המייל של המוקד [email protected]

אוניברסיטת תל אביב – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת תל אביב מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה והחלטתם שאתם רוצים ללמוד באוניברסיטת תל אביב חשוב שתכירו ראשית את כל התנאים והזכויות שלכם. ראשית בירור לגביי תנאי קבלה מומלץ לעשות ישירות באתר האינטרנט של האוניברסיטה, או באמצעות מספר טלפון מוקד האוניברסיטה. שימו לב שמעל גיל מסויים אתם זכאים להקלות בדרישות הסף ללימודים וכמו כן אם אתם כבר אקדמאים. בנוסף במוקד של אוניברסיטת תל אביב תוכלו לברר לגביי מלגות מיוחדות והאם אתם זכאים להם. מומלץ לפני ההרשמה ליצור קשר ישירות עם מספר טלפון מוקד אוניבסיטת תל אביב לבירור כלל הפרטים הללו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *