בנק אוצר החייל מספר טלפון מוקד

בנק אוצר החייל מספר טלפון מוקד

1900-72-4780
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 23:15-07:15
שישי וערבי חג: 14:00-07:15

בנק אוצר החייל – סקירה כללית
בנק אוצר החייל הוא הבנק הראשון בישראל שהוקם למען החיילים בשירות הסדיר, קבע או משוחררים וכמו כן כמובן גם לאזרחים ולבעלי עסקים. בנק אוצר החייל מעניק הטבות משתלמות לחיילים ויוצאי צבא כחלק ממדיניות שמירה על זכויותיהם. בנק אוצר החייל מתפקד כבנק לכל דבר, בו ניתן לנהל חשבונות מסוגים שונים, בין אם חשבון פרטי, או חשבון של עסק, וכך לנהל עובר ושב, לקבל הלוואות, לפתוח פקדונות, לקחת משכנתא, או להשקיע בשוק ההון, להזמין כרטיסי אשראי ועוד. לחיילים מבינכם מגיעות הטבות והנחות שונות, גם בתחום הריביות בבנק, בין אם עמלות על פעולות, או שורות בתנועות של החשבון, הטבות על כרטיסי האשראי של הבנק ועוד. למעשה אם אתה חייל או חייל משוחרר, רוב הסיכויים שישתלם לך מאוד לפתוח חשבון בבנק אוצר החייל. כדי לקבל פרטים נוספים על תנאים, חשבונות, פקדונות ואשראי, ניתן לפנות ישירות למספר טלפון מוקד בנק אוצר החייל.
בנק אוצר החייל מספר טלפון מוקד – 1-700-500-200.

מוקד בנק אוצר החייל – מספר טלפון
אם אתם זקוקים לשירות מבנק אוצר החייל, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. הראשונה היא לפנות למוקד הטלפוני של בנק אוצר החייל באמצעות מספר הטלפון של המוקד. כמו כן תוכלו להיכנס גם לאתר האינטרנט של הבנק באמצעות הכתובת http://www.bankotsar.co.il/bankOtsarNew/site/he/bankOtsarNew.asp?pi=2288&doc_id=7356, או לפנות ישירות לנציגי מוקד שירות הלקוחות של הבנק, באמצעות כתובת המייל [email protected] כתיבת מייל למוקד שירות הלקוחות של הבנק מומלצת בעיקר למי שאין באפשרותו ליצור קשר טלפוני עם מספר הטלפון של המוקד והוא מעוניין להעביר פנייה למוקד ושיחזרו אליו בלי להמתין על הקו. כמובן שהבחירה באחת מאפשרויות הפנייה למוקד שירות הלקוחות של בנק אוצר החייל, תלויה גם במידת דחיפות הפנייה.

בנק אוצר החייל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של בנק אוצר החייל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בנק אוצר החייל מציע ללקוחותיו מגוון הטבות ייחודיות ומפתיעות. מומלץ מאוד שבמידה ואתם מתעניינים בפתיחת חשבון, במיוחד אם אתם חיילים בשירות סדיר, משוחררים טריים או בכלל מיועדים לשירות, ואתם מתעניינים בפתיחת חשבון בנק ורוצים לקבל את מיטב ההטבות וההנחות המגיעות לכם, להתקשר גם למספר טלפון מוקד בנק אוצר החייל, לקבלת הצעה לפתיחת חשבון בבנק. ניתן כמובן גם לגשת באופן עצמאי לסניף בנק אוצר החייל הקרוב לאיזור מגורכם, אך מומלץ ראשית להתקשר למוקד ולקבל את כל הפרטים והתשובות הנחוצות לכם לצורך ההחלטה.

טיפ שני – אל מספר טלפון מוקד בנק אוצר החייל הכי מומלץ להתקשר בשעות הצהריים. בשעות הצהריים המוקד זמין יותר לקבל את פניותיכם ולכן תענו בזמן הקצר ביותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *