בנק דיסקונט מספר טלפון מוקד

בנק דיסקונט מספר טלפון מוקד

1900-72-4774
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 7:00 - 23:00
שישי וערבי חג: 7:00 - 14:00

בנק דיסקונט – סקירה כללית
בנק דיסקונט שם לעצמו מטרה והיא להיות בנק המתאים לכולם וכזה המאפשר להם לנהל את כל עסקיהם הפיננסיים במקום אחד. לכן הוא מאפשר ללקוחותיו לפתוח בבנק חשבונות פרטיים, עיסקיים, לקיחת משכנתא, פתיחת תיק השקעות ועוד. בנק דיסקונט קיים בישראל החל מראשית שנות השלושים של המאה הקודמת והוא מתפרס על פני מאה וחמישים סניפים הפזורים בכלל הערים בישראל. את השירותים של בנק דיסקונט ניתן לקבל באמצעות פנייה ישירה לסניף הבנק הקרוב אלינו, או באמצעות מספר טלפון מוקד שירות לקוחות של הבנק, או אפילו באמצעות שיטת הבנקאות הישירה והאינטרנטית, המתאפשרת באמצעות אתר האינטרנט של הבנק וכן באפליקציה הסלולארית, אשר מאפשרת לנו לקבל שירותים מיידיים באופן עצמאי. בין השירותים השונים אותם מעניק בנק דיסקונט ללקוחות השונים שלו, נמצא שירותים כמו פקדונות וחסכונות, ניהול תיק בשוק ההון, קבלת הלוואות, פתיחת חסכונות ועוד. לפרטים נוספים אנא צרו קשר במספר טלפון מוקד שירות לקוחות בנק דיסקונט.
בנק דיסקונט מספר טלפון מוקד – *6111.

מוקד בנק דיסקונט – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד בנק דיסקונט זמין עבורכם במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 7:00 – 23:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של בנק בנק דיסקונט יהיה פעיל בין השעות 7:00 – 14:00. במידה ואתם מעוניינים לקבל פרטים, או לחילופין לבצע פעולות שונות בחשבון שלכם, להזמין כרטיס אשראי בנקאי, להזמין פנקסי צ'קים, לבצע העברת כספים בין חשבונות, לפתוח פק"מ או לקחת הלוואה, כל מה שעליכם לעשות, הוא ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד בנק דיסקונט ובמוקד יענו לכם נציגי הבנק, שיסייעו לכם לבצע את הפעולה שברצונכם לבצע וזאת מבלי לצאת מהבית. מוקד בנק דיסקונט חוסך לנו זמן יקר בהגעה לסניף והמתנה בתור.

בנק דיסקונט – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של בנק דיסקונט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אתם לקוחות בנק דיסקונט ואתם מעוניינים לחסוך זמן יקר בניהול החשבון שלכם? לדיסקונט יש מספר פתרונות אטרקטיביים עבורכם. ראשית תוכלו להנות משירות הsms של הבנק. שירות זה מאפשר לכם לקבל בsms מידע רב על חשבונכם ועל תנועות שמבוצעות בו באופן מיידי. כך תוכלו לעקוב אחרי העובר ושב שלכם באופן מידיי ישירות מהנייד. כמו כן תוכלו לבקש לקבל את פירוט הפעולות בחשבון באופן אוטומטי למייל שלכם ובכך לחסוך ניירת מיותרת. בנוסף תוכלו תמיד להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של דיסקונט ולהתעדכן בתנועות בחשבון, לברר לגביי פרטים בחשבון ועוד. בכל שאלה או פנייה צרו קשר עם המוקד ונציגי הבנק ישמחו לסייע לכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *