בנק יהב מספר טלפון מוקד

בנק יהב מספר טלפון מוקד

1900-72-4762
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-20:00
שישי: 8:00-12:30

בנק יהב – סקירה כללית
בנק יהב הוא בנק גדול במדינה, אשר קיים כבר למעלה משישים שנה. בנק יהב מעניק שירותים לכלל סוגי הלקוחות, אך מתעסק בעיקר בלקוחות בשוק הקימעונאי ולשוק משקי הבית השונים וכן גם לעובדים השכירים במוסדות המדינה ובבתי העסק הגדולים בישראל. ההתנהלות של בנק יהב מול הלקוחות שלו דומה לכל התנהלות של בנק אחר, כאשר הלקוח מנהל חשבון בנק, עובר ושווא, פקדונות והלוואות והכל במסגרת בנק יהב. ניתן כמובן גם להזמין פנקסי צ'קים, כרטיסי אשראי, פירוטים ועוד והכל ישירות מהבנק, באמצעות מספר טלפון מוקד שירות לקוחות של בנק יהב. עם בנק יהב ישנן מספר דרכים ליצירת קשר. ראשית ניתן לפנות למוקד טלפוני של בנק יהב, אך קיימות גם אפשרויות נוספות, כגון פנייה באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, או באמצעות המייל של שירות לקוחות בנק יהב. בכל שאלה מומלץ לפנות למוקד שירות הלקוחות של הבנק, שם נציגי הבנק ישמחו לסייע לכם.
בנק יהב מספר טלפון מוקד – 02-5009911.

מוקד בנק יהב – מספר טלפון
רוב לקוחות בנק יהב הם עובדים שכירים במוסדות המדינה השונים, בינהם נמצא את עובדי החברות הממשלתיות, משרדי הממשלה, עובדי חברות ענק כמו בזק וחברת החשמל וגופים שונים במגזר הציבורי. אנשים אלה הם אנשים עסוקים מאוד, שזקוקים מהבנק שלהם לשירותים זמינים ומיידיים ולכן קיים מספר טלפון מוקד בנק יהב, אשר תפקידו להיות זמין ללקוחות הבנק, בכל רגע נתון, לצורך ביצוע פעולות או מענה על שאלות הלקוחות. במוקד בנק יהב תוכלו לבצע פעולות שונות, כגון העברת כספים בין חשבונות, הזמנת פנקסי צ'קים, בירור מצב חשבון, לקיחת הלוואה, הזמנת כרטיסי אשראי ועוד. בכל שאלה פנייה או בקשה, מומלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות של בנק יהב. במידה ואין באפשרותכם להתקשר למוקד, מומלץ לכתוב לנציגי המוקד, באמצעות עמוד צור קשר באתר בכתובת https://www.bank-yahav.co.il/form_support_2.asp.

בנק יהב – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של בנק יהב מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בטרם תחליטו היכן אתם מעוניינים לנהל את חשבונכם, חשוב שתכירו גם את בנק יהב. בנק יהב מציע כיום מגוון הטבות למי שפותח חשבון בבנק, וזאת בהתאם לתחום העיסוק שלו. במידה ואתם שכירים במוסד ציבורי גדול, או לחילופין במוסד ממשלתי, רוב הסיכויים כי אתם זכאים להטבות משמעותיות בניהול חשבון בבנק יהב. הטבות אלה יהיו הטבות בריביות, הלוואות, עמלות וכו', אשר יכולות להוזיל משמעותית את העלות החודשית בניהול הכספים שלכם. במידה ואתם משתייכים לתחומים אלה, מומלץ מאוד ליצור קשר עם מספר טלפון בנק יהב בטרם תחליטו היכן אתם מעוניינים לפתוח את חשבון הבנק שלכם, שכן חשבון בנק מלווה אותנו לתקופה ארוכה ונרצה לבחור בצורה נכונה ומשתלמת.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *