האוניברסיטה העברית מספר טלפון מוקד

האוניברסיטה העברית מספר טלפון מוקד

1900-72-4850
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-16:00
שישי: לא ידוע.

האוניברסיטה העברית – סקירה כללית
האוניברסיטה העברית היא אחת מהאוניברסיטות הטובות בארץ ואף נחשבת גם לאחת מהאוניברסיטאות הטובות בעולם. האוניברסיטה העברית ממוקמת בעיר הבירה של ישראל – ירושלים והיא אחת האוניברסיטאות הותיקות ביותר בישראל. באוניברסיטה העברית תוכלו ללמוד במגוון רחב של מסלולים שונים כגון מנהל עסקים, רפואה, מדעי הרוח ואפילו מקצועות בתחום החקלאות. האוניברסיטה העברית ידועה ומוכרת בעולם בעיקר בזכות תוכניות המחקר הייחודיות והמרובות שלה. במידה ואתם מתעניינים בלימודים באוניברסיטה העברית אתם מוזמנים ליצור קשר לצורך קבלת פרטים ראשוניים וקבלת מידע על הרשמה באתר האינטרנט של האוניברסיטה, או באמצעות התקשרות למספר טלפון מוקד האוניברסיטה העברית.
האוניברסיטה העברית מספר טלפון מוקד – 02-5882888.

מוקד האוניברסיטה העברית – מספר טלפון
באמצעות פנייה למספר טלפון מוקד האוניברסיטה העברית, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ולקבל, ישירות מהמומחים ביותר, את כל המידע הדרוש לכם, לצורך ביצוע הרשמה נבונה ללימודי השכלה גבוהה באוניברסיטה העברית. במוקד האוניברסיטה תוכלו לבדוק מהם תנאי הקבלה למסלול שמעניין אותכם ללמוד, מהם עלויות הלימוד, האם תוכלו להיות זכאים לקבלת מלגה, מתי מתקיימים ימים פתוחים באוניברסיטה, מהם עלויות הרישום, כיצד נרשמים ואפילו כיצד נצטרך לבנות את המערכת שלנו כשנהיה סטודנטים מן המניין. במיוחד כדי לענות על כלל שאלותינו, קיים המוקד של האוניברסיטה העברית, בו יענו לנו אנשי מקצוע מטעם האוניברסיטה, שיוכלו לעושת לנו סדר במידע הרב שאנו נתקלים בו, בבואנו לבחור את מסלול הלימודים המתאים לנו ביותר. אז במידה ואתם מבולבלים או לא מצליחים למצוא תשובות לכל השאלות החשובות שלכם, מספר טלפון מוקד האוניברסיטה העברית הוא הכתובת עבורכם.

האוניברסיטה העברית – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת בר אילן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם מתעניינים בלימודים אקדמאים והחלטתם לבדוק אפשרות ללימודים בבירה, האוניברסיטה העברית היא בודאי האופציה הראשונה שלכם. לפני שאתם מתקשרים למוקד האוניבסיטה, מומלץ מאוד להיכנס לאתר האינטרנט של האוניברסיטה בכתובת http://new.huji.ac.il/. באתר האינטרנט של האוניברסיטה תוכלו למצוא מידע רב ומועיל אודות מסלולי הלימוד השונים, התארים השונים והפקולטות הקיימות באוניברסיטה העברית, מהם תנאי הקבלה לכל מסלול או תחום לימודים, כיצד מגישים מועמדות, מהן עלויות הרישום והלימוד באוניברסיטה, לאיזה הטבות אתם זכאים, או לאיזה מלגות אתם מתאימים. מידע זה ועוד מופיע באתר האינטרנט של האוניברסיטה העברית וכך למעשה יכול לחסוך לכם את הצורך להתקשר למוקד מספר הטלפון של האוניברסיטה העברית.

טיפ שני – אל מספר טלפון מוקד האוניברסיטה העברית מומלץ להתקשר בשעות הצהריים. הסיבה היא שבשעות הבוקר המוקד עמוס בפניות ולכן זמני ההמתנה ממושכים ועלולים לייאש את המתקשרים. מומלץ מאוד לדחות את השיחות, במידה וזה אפשרי, לשעות הצהריים ולהנות מזמני המתנה קצרים ושירות אישי ויעיל יותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *