האוניברסיטה הפתוחה מספר טלפון מוקד

האוניברסיטה הפתוחה מספר טלפון מוקד

1900-72-4845
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30-19:00
שישי: 8:30-12:30

האוניברסיטה הפתוחה – סקירה כללית
האוניברסיטה הפתוחה הינה אוניברסיטה ייחודית בישראל, אשר מאפשרת לסטודנטים שלה שיטת לימוד נוחה ומיוחדת, כשלמעשה הם בונים את מערכת השעות שלהם, כך שתוכל להתאים לסגנון חייהם. בשונה מאוניברסיטות אחרות, בהן הלימוד מתבצע ברובו במתחם האוניברסיטה והוא אינטנסיבי ודחוס במספר שנים מועטות, את התואר באוניברסיטה הפתוחה נוכל ללמוד לאורך תקופה ארוכה יותר וכך למעשה לשלב את הלימודים ביחד עם דברים אחרים, כמו עבודה ומשפחה. לא כולם מצליחים ללמוד במוסד השכלה גבוהה בהיותם צעירים ומשוחררים ממחויבות ולא פעם אנחנו מחליטים ללכת ללמוד מקצוע כלשהו, בשעה שאנחנו עובדים משרה מלאה או מנהלים בית ומשפחה. האוניברסיטה הפתוחה מתאימה במיוחד לאנשים אלו, שלא רוצים לוותר על החלום להשיג לעצמם תואר. דרישות הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה ידועות כמקלות ולכן סטודנטים רבים בוחרים באוניברסיטה זו כאוניברסיטה המתאימה להם ביותר. לבירור אודות המסלולים המוצעים באוניברסיטה הפתוחה, סניפי האוניברסיטה בארץ ופרטים לגביי תנאי קבלה וימים פתוחים, ניתן לקבל במספר טלפון מוקד האוניברסיטה הפתוחה.
האוניברסיטה הפתוחה מספר טלפון מוקד – 09-7782222.

מוקד האוניברסיטה הפתוחה – מספר טלפון
מוקד האוניברסיטה הפתוחה זמין עבור הסטודנטים של האוניברסיטה וכן מתעניינים חדשים בלימודים. רצוי לפנות למספר הטלפון של מוקד האוניברסיטה הפתוחה ברגע שאנחנו מתחילים להתעניין בסוג לימודים מסויים. במוקד יוכלו לספר לנו על מסלולי הלימוד השונים המוצעים באוניברסיטה ולכוון אותנו כמובן גם לסניף, המתאים לנו ביותר מבחינת קרבה לאיזור מגורנו וכמובן שבו נוכל ללמוד את מקצוע הלימוד המבוקש. במוקד האוניברסיטה הפתוחה תוכלו לתאם פגישה אצל יועץ לימודים מוסמך וכמו כן גם להירשם לאחד הימים הפתוחים הבאים באוניברסיטה. כמו כן תוכלו לברר על מסלולי לימוד ואף להירשם. ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד האוניברסיטה הפתוחה במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30- 19:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של האוניברסיטה הפתוחה פועל בשעות 8:30 -12:30. המוקד נותן שירות גם לסטודנטים הלומדים כבר באוניברסיטה וגם למתעניינים חדשים, במסלולי הלימוד שיש לאוניברסיטה הפתוחה להציע להם.

האוניברסיטה הפתוחה – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת בר אילן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אל מוקד מספר הטלפון של האוניברסיטה הפתוחה מומלץ יותר להתקשר בשעות אחר הצהריים, זאת מכיוון שבשעות אלה המוקד מאוייש יותר ולכן המענה לשיחות מהיר יותר.

טיפ שני – בחירת מוסד להשכלה גבוהה היא אינה בחירה קלה. חלקנו דוחים את ההחלטה הזו ובסופו של דבר מפספסים הזדמנות. מומלץ מאוד ליצור קשר עם מוקד טלפון האוניברסיטה הפתוחה. במוקד יוכלו לתת לכם מידע נרחב ולזמן אתכם ללא תשלום ליום פתוח, בו תוכלו להתעניין במסלולי הלימוד השונים. בשונה מאוניברסיטאות אחרות, האוניברסיטה הפתוחה מקיימת מספר רב של ימים פתוחים במהלך השנה ולכן מומלץ מאוד להתקשר ולברר לגביי המועד הקרוב. בהצלחה!

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *