טכניון מספר טלפון מוקד

טכניון מספר טלפון מוקד

1900-72-4846
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:30-15:00
שישי: לא ידוע.

טכניון – סקירה כללית
הטכניון הינו מוסד ההשכלה הגבוהה החשוב בישראל. הטכניון מאפשר לסטודנטים הבוחרים בו ללמוד את תחומי המחקר המדעי והטכנולוגי, ולא רק שהוא המוסד היחיד מסוגו בישראל, הוא גם נחשב לאחד המוסדות החשובים ביותר בעולם בתחומי לימוד אלה. מוסד לימוד הטכניון נחשב מאז ומתמיד למוסד נחשק, אליו סטודנטים רבים רוצים להגיע ללמוד. הוא ממוקם בחיפה ומהווה מקום מקצועי וייחודי ללימודי מקצועות המדעים והתמקצעות בהם. הביקוש ללימודים במוסד הטכניון עולה משנה לשנה ובהתאם גם דרישות הקבלה. במידה ואתם מעוניינים לבדוק אפשרות להתחיל את לימודיכם האקדמאים במוסד הטכניון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד הטכניון, לצורך בירור פרטים ראשוניים לגביי המוסד ולגביי המסלולים השונים הנלמדים בו והתועלת שתשיגו מהם בעתיד. מוקד הטכניון זמין עבורכם במהלך שעות הקבלה.
טכניון מספר טלפון מוקד – 077-8875555.

מוקד טכניון – מספר טלפון
אל מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של הטכניון ניתן לפנות בכל שאלה לגביי מוסד הטכניון, מסלולי לימוד בטכניון, תוכניות מיוחדות, עלויות לימוד, תנאי קבלה, מלגות מיוחדות וכו. מספר טלפון מוקד הטכניון נותן מענה מלא, גם לסטודנטים הלומדים במוסד וגם למתעניינים חדשים בלימודים במוסד. כדי ליצור קשר עם נציג מטעם הטכניון, יש להתקשר למוקד במהלך שעות הפעילות של המוקד. שעות הפעילות במוקד שירות לקוחות של טכניון הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 16:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של הטכניון יהיה סגור. בנוסף מוסד הטכניון מקיים מידי שנה לפני כל הרשמה לסמסטר יום פתוח, שבוא תוכלו להגיע ולהתעניין לגביי לימודים בטכניון, לברר על מסלולי הלימוד השונים ולשאול את כל השאלות שאתם רוצים לקבל עליהן מענה. ניתן להתקשר למוקד הטכניון ולברר מהו המועד הקרוב ליום פתוח שכזה, או לתאם פגישה עם אחד מנציגי המוסד לגביי לימודים.

טכניון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת בר אילן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – ההתקשרות למספר טלפון מוקד הטכניון מומלצת במיוחד במהלך שעות הצהריים המוקדמות. בשעות אלה נכנסות למוקד מספר נמוך יחסית של שיחות ולכן המענה יכול להיות משמעותית מהיר יותר ולכן תאלצו להמתין זמן קצר יותר על הקו.

טיפ שני – אתר האינטרנט של הטכניון מכיל מידע רב אודות המוסד, יעדיו, מסלולי הלימוד בו, מלגות, תנאי קבלה ועוד. לפני שאתם בוחרים להתקשר למוקד המידע וההרשמה של מוסד הטכניון, מומלץ מאוד להיכנס לאתר האינטרנט ולקבל פרטים כלליים על תהליך הרישום ומקצועות הלימוד. כך גם במידה ותחליטו שאתם כן צריכים הכוונה מדווקת יותר מנציג בטלפון, תגיעו לשיחה מוכנים עם רקע נרחב אודות המוסד ומסלול הלימוד המבוקש עבורכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *