012 מובייל מספר טלפון

012 מובייל מספר טלפון

1900-72-4735
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 17:00
שישי וערבי חג: 8:00 - 13:00

012 מובייל – סקירה כללית
חברת 012 מובייל הינה חברת בת של ספקית האינטרנט 012. חברה זו הוקמה כחלק מהרפוקמה בשוק הסלולאר והיא למעשה מציעה ללקוחותיה חבילות משתלמות לסלולאר שלכם. מרבית החבילות יכללו שיחות, הודעות אס אמ אס, שיחות לחו״ל וגלישה סלולארית. חברת 012 מובייל מציעה מגוון חבילות שונות, כדי שכל אחד יוכל לבחור את החבילה המתאימה לו ביותר. במידה ואתם מתעניינים באחת החבילות שמציעה חברת 012 מובייל, אתם יכולים לפנות לחברה במספר אופנים. ראשית אתם יכולים לבצע ניוד, או הזמנת סים למספר חדש, דרך אתר האינטרנט של החברה. הרישום הוא פשוט ונוח ולא מחייב התקשרות למוקד שירות הלקוחות של החברה. במידה ויש לכם שאלות בטרם תבחרו להירשם, או לחילופין אתם כבר רשומים לאחת החבילות ותרצו לקבל שירות עבור המספר שלכם, תוכלו ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת 012 מובייל.
012 מובייל מספר טלפון מוקד – 1-800-055-888 או 1-700-700-012 או במספר המקוצר *3013.

מוקד 012 מובייל – מספר טלפון
כיום בעקבות רפורמת הסלולאר, ירד משמעותית הצורך שבביצוע שיחות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברות הסלולאר. הסיבה היא כי החיובים הם קבועים, חבילות שכוללות הכל וכך גם הסכומים ידועים מראש וצפויים ולכן כמעט ואין צורך בהתקשרות למוקדי השירות. בנוסף את מרבית הפעולות ניתן לבצע דרך האינטרנט. אך אם במקרה ויש לכם צורך בשיחה עם נציג שירות בטלפון, תוכלו ליצור קשר במהלך שעות הפעילות במספר טלפון מוקד 012 מובייל, שהן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 7:00 – 20:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת 012 מובייל יהיה פעיל בשעות 8:00 – 13:00. ניתן לפנות בנושא חשבונויות, מידע על חבילות, שינוי פרטים במנוי ועוד. ניתן לפנות גם דרך האתר או כתובת המייל של החברה.

012 מובייל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של 012 מובייל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת 012 מובייל מציעה כיום מבצעים משתלמים ללקוחותיה הקיימים ולמצטרפים חדשים. כאשר אתם בוחרים מבצע, חשוב שלא תבחרו רק במחיר הזול ביותר, אלה בחבילה המשתלמת ביותר עבורכם. כך למשל אן תקחו את החבילה הזולה ותחרגו מחבילת הגלישה המוצעת באותה חבילה, תשלמו הרבה יותר יקר, מאשר אם הייתם לוקחים חבילה אחרת. כמו כן שימו לב לנושא השיחות לחו״ל. במידה ויש לכם צורך בביצוע שיחות ליעדים נבחרים בעולם, הקפידו לקחת חבילה הכוללת דקות שיחה לחו״ל בהתאם לצורך שלכם. שירות זה יוכל להוזיל משמעותית את חשבון הטלפון הנייח שלכם, ממנו בודאי הייתם מורגלים לבצע את השיחות הללו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *