AIG מספר טלפון

AIG מספר טלפון

1900-72-4794
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-21:00
שישי: 08:00-13:00

AIG – סקירה כללית
חברת AIG הינה חברת שירותי ביטוח גדולה ומוכרת בשוק הביטוח הישראלי. החברה מציעה מגוון רחב של ביטוחים ללקוחותיה, החל מביטוחי דירה, רכב, בריאות, חיים, פנסיה, עסק ועוד ביטוחים רבים ומגוונים. חברת AIG הינה אחת החברות הראשונות בארץ, אשר הציעו שירותי ביטוח ישיר. הרעיון העומד מאחורי המונח ביטוח ישיר, הוא שהביטוח מבוצע ללא גורם מתווך, אלא בין הלקוח הפרטי לבין חברת הביטוח. עד לא מזמן, לקוח שרצה לרכוש פוליסת ביטוח, היה ניגש לסוכן ביטוח מומלץ ורוכש דרכו את פוליסת הביטוח הנחוצה לו. AIG היו הראשונים להבין ולממש את הצורך של הלקוחות בטיפול ישיר, יעיל ולעיתים זול יותר ישירות מול חברת הביטוח. כיום ניתן לרכוש את כל סוגי הפוליסות הקיימות ישירות דרך חברת AIG ונציגיה, ואין כל צורך בפנייה לסוכן ביטוח חיצוני לצורך כך. לרכישת פוליסת ביטוח בתחומים שונים, או לבירור פרטים לגבי פוליסה קיימת, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת AIG.
AIG מספר טלפון מוקד – 03-9272300.

מוקד AIG – מספר טלפון
מוקד AIG זמין עבורכם במהלך שעות הפעילות בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 22:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת AIG יהיה פעיל בשעות 8:00 – 14:00. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד בשאלות מגוונות כגון בירור פרטים לגביי פוליסה קיימת, פתיחת תיק תביעה, התעניינות לגביי פוליסה חדשה ועוד. במידת הצורך ניתן לפנות למספר טלפון מוקד AIG גם באמצעות אתר האינטרנט של החברה, או באמצעות כתובת המייל שלה. מעוניינים בביטוח רכב / דירה ונמאס לכם לממן סוכני ביטוח? רוצים לעבוד ישירות מול חברת הביטוח המבטחת אתכם? זה הזמן להתקשר למוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת AIG ולשמוע איזה חבילת ביטוחים משתלמת הם יכולים להציע לכם. במספר טלפון מוקד AIG תוכלו לקבל הצעה תחרותית ומשתלמת למעטפת ביטוחית כדאית וחשובה.

AIG – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של AIG מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בדיוק כמו ש AIG היו הראשונים להבין את הצורך של הלקוחות בקשר ישיר עם חברת הביטוח שאינו מתווך על ידי סוכן ביטוח, כך הם היו הראשונים להבין את הצורך של הלקוחות שלהם בביטוח בהתאמה אישית. הרעיון העומד מאחורי ביטוח בהתאמה אישית, הוא שכל לקוח ישלם עבור אותו ביטוח בדיוק, לפי המאפיינים האישיים שלו. כך למשל נשים נוהגות זהיר יותר ולכן ישלמו פחות, כך גם בעלי משפחות שנוטים להיות מחושבים יותר מנהגים צעירים. גם רכבים עם נפח מנוע קטן ישלמו פחות וכן הלאה. לבירור פרטים נוספים אודות ביטוח מותאם אישית, צרו קשר עם מספר טלפון מוקד AIG.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *