אלבר מספר טלפון

אלבר מספר טלפון

1900-72-4796
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

אלבר – סקירה כללית

בחברת אלבר תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי רכב. חברת אלבר מוכרת בשוק כאחת מהחברות הגדולות בתחום, אשר מציעה ללקוח שלה שירותי מכירת רכב, טרייד אין, ליסינג לפרטיים ולעסקים ועוד. חברת אלבר גם מספקת שירותים לחברות גדולות בניהול צי הרכב שלהם וכך למעשה היא מציעה את כלל שירותי הרכב הקיימים כיום בשוק. במידה ואתם מתעניינים ברכישת רכב חדש, רכישת רכב יד שנייה או בעסקת טרייד אין, או לחילופן ליסינג מימוני, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד שירות הלקוחות של אלבר במספר הטלפון שלהם, שם תוכלו לקבל פרטים נרחבים אודות השירותים השונים של החברה וכן גם לתאם פגישת ייעוץ עם יועץ מומחה מטעם החברה בנושא שמעניין אתכם. במספר טלפון מוקד שירות לקוחות של חברת אלבר יוכלו לכוון אתכם לאחד מסניפי הרשת הקרובים אליכם ביותר וכן לתת לכם הסבר כללי וראשוני על השירות בו אתם מתעניינים. כך תוכלו להגיע לפגישה מוכנים. חברת אלבר מתפעלת למעלה מ20 סניפים בארץ.

אלבר מספר טלפון מוקד –   1700-700-160.

מוקד אלבר – מספר טלפון

מוקד שירות הלקוחות של אלבר זמין עבור לקוחותיו ומתעניינים חדשים במשך כל שעות היממה. באמצעות כך יכול המוקד לספק לכם שירות מלא בכל יום ובכל שעה. במידה ואתם מתעניינים בשירות מסויים שהחברה מציעה כגון רכישת רכב, שירותי ליסינג או השכרת רכב בארץ או בחו״ל אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות. כמו כן ניתן לפנות לחברת אלבר גם באמצעות אתר האינטרנט של החברה, אשר מציע עמוד פנייה ישירה שתטופל בהקדם האפשרי על ידי נציגי שירות הלקוחות במוקד. נציגי השירות יחזרו אליכם בתוך מספר ימי עסקים בהתאם לסוג הפנייה שלכם. כמו כן ניתן לפנות לחברת אלבר גם באמצעות המייל. בדיוק כשם שחברת אלבר מרכזת עבורכם את כלל שירותי הרכב במקום אחד, כך גם מוקד שירות הלקוחות מרכז עבורכם את כלל המידע והרישום לשירותים וכמו כן קבלת השירות עבורם במקום אחד. בפנייה בכל נושא אל תהססו להתקשר למספר טלפון מוקד אלבר והם יישמחו לסייע לכם.

אלבר – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אלבר מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – לא רבים יודעים זאת אך חברת אלבר החלה לאחרונה להעניק ללקוחותיה שירותים ייחודיים של יבוא רכב. אנחנו רגילים כי רכישת רכב מתבצעת או כחדש מיבואן מורשה, או יד שנייה מפרטי, אך למעשה כיום שוק הרכבים פתוח יותר וניתן לבצע ייבוא של רכבים אפילו באמצעות חברת אלבר. לקבלת מידע ופרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט הייעודי של החברה בכתובת http://newcars.albar.co.il/ אשר יספק לכם מידע נרחב אודות נושא היבוא הפרטי של רכבים. בואו לרכוש את רכב החלומות שלכם, גם אם הוא לא קיים בארץ בכלל ביבוא סדיר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *