אלבר שירות לקוחות

אלבר שירות לקוחות

1900-72-4796
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

אלבר – סקירה כללית
חברת אלבר נחשבת לאחת מחברות שירותי הרכב הגדולות בישראל. חברת אלבר מציעה ללקוחותיה שירותי ליסינג שונים, כמו לדוגמא שירותי ליסינג תפעולי ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד. החברה מציעה לחברות שירות ניהול צי הרכב בחברה שלהם, בין אם מדובר בחברה גדולה או קטנה. בנוסף מציעה חברת אלבר גם מכירת רכבים מיד ראשונה, טרייד אין על רכבים ישנים ואף מבצעי מימון משתלמים לרכישת רכב דרך חברת אלבר. לבירור לגביי המבצעים התקופתיים, או השירותים השונים שמציעה אלבר ניתן להתקשר למוקד שירות לקוחות של החברה, אשר יוכל לתת לנו הצעות מחיר לשירותים השונים של החברה, או לכוון אותנו לסניף החברה הקרוב ביותר לאיזור מגורנו. בכל שאלה או פנייה, רצוי לפנות לחברת אלבר באמצעות מוקד שירות הלקוחות שלה, אליו ניתן להגיע באמצעות מספר הטלפון של המוקד, או באמצעות עמוד צור הקשר באתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.albar.co.il/. לחברת אלבר מעל ל20 סניפים בכל רחבי הארץ שמעניקים את שירותי החברה.
אלבר שירות לקוחות – 1700-700-160.

אלבר – שירות לקוחות
אחד היתרונות הגדולים ביותר של מוקד שירות לקוחות אלבר, בהשוואה למתחרים, הוא נושא שעות פעילות המוקד שלה. בשונה מהשאר, המוקד של שירות לקוחות אלבר פועל בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. הסיבה היא בכדי לספק מענה כולל ומיידי ללקוח, בכל שעה שבה הוא צריך מענה מהמוקד. חשוב לזכור כי מוקד שירות הלקוחות פועל במתכונת זו ולא מוקד המכירות, אשר פועל במהלך שעות היום בלבד. ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בשאלות אודות השירות והאחריות, שירותים שנרכשו, תלונות ובדיקת הזמנה ועוד. בנוסף למוקד שירות הלקוחות הטלפוני של אלבר, ניתן לפנות לחברה גם באמצעות אתר האינטרנט שלה ועמוד צור הקשר באתר.

אלבר – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אלבר מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אל מוקד שירות הלקוחות של חברת אלבר מומלץ להתקשר בשעות אחר"צ. שעות אלה נחשבות לשעות בהן מוקד אלבר מאוייש יותר וכמות השיחות נמוכה יותר, לכן רצוי להתקשר דווקא בשעות אלה. חשוב לשים לב כי מוקד המכירות פועל עד השעה 18:00 ואילו מוקד השירות פועל בכל שעות היממה ולהתקשר בזמן התואם את מהות הפנייה.

טיפ שני- במידה ואתם מעוניינים לפנות למוקד שירות הלקוחות של אלבר ואין לכם זמן להמתין על הקו, הדרך הפשוטה ביותר היא לפנות ישירות דרך אתר האינטרנט של אלבר בעמודת הפניות / צור קשר. מוקד שירות הלקוחות מחובר לעמוד הפניות של האתר ונציגיו אחראים לחזור אל הפונים בשיטה זו. באופן הזה לא תאלצו להמתין על הקו ונציג יחזור אליכם לטיפול בפנייה ברגע שיתפנה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *