אמריקן אקספרס מספר טלפון

אמריקן אקספרס מספר טלפון

1900-72-4761
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30 - 20:00
שישי: לא ידוע.

אמריקן אקספרס – סקירה כללית

רבים מכירים את חברת אמריקן אקספרס כחברת אשראי, אך למעשה היא חברת שירות גלובלית, שמציעה ללקוחות שלה גישה ואמצעי תשלום מגוונים, לצורך רכישה של שירותים ומוצרים, שמטרתם העיקרית היא להעשיר את חייהם ולספק להם כלים לצורך הצלחה בעסקים שלהם. חברת אמריקן אקספרס מכוונת את עצמה למגזר העיסקי ולאנשים עמידים ומצליחים. כחלק מכך חברת אמריקן אקספרס משתפת פעולה עם חברות ובנקים מובילים וגדולים וכמו כן גם עם מוסדות פיננסיים מוכרים ברחבי העולם. באמצעות כך יכולה החברה להעניק שירות טוב יותר ללקוחותיה והטבות ייחודיות. כדי להצטרף לחברת אמריקן אקספרס, כל שתצטרכו לעשות הוא לחייג למספר טלפון מוקד אמריקן אקספרס ולבחור בשירות המתאים לכם ביותר. השירות הנפוץ ביותר של חברת אמריקן אקספרס הוא שירות כרטיסי האשראי הממותגים של החברה, אשר מיועדים בעיקר לבעלי עסקים, אך לא בלבד. חברת אמריקן אקספרס משווקת כרטיסי אשראי בישראל החל משנות התשעים והיא פועלת תחת קבוצת ישרכארט.

אמריקן אקספרס מספר טלפון מוקד  –  1-800-415-415.

מוקד אמריקן אקספרס – מספר טלפון

במספר טלפון מוקד אמריקן אקספרס תוכלו להתעניין באחד מהכרטיסים של החברה, להזמין שירותים, לקבל פרטים ומידע בנוגע להטבות המגיעות לכם בשימוש בכרטיס מסויים, כמו גם מהם העמלות שתאלצו לשלם ועבור מה. כמו כן תוכלו לברר לגביי עסקאות שביצעתם, להגדיל אשראי בכרטיס, להזמין כרטיסים נוספים, או לבטל עסקאות שלא ביצעתם. בכל שאלה או פנייה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של חברת אמריקן אקספרס, במהלך שעות הפעילות, שהן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אמריקן אקספרס יהיה סגור. כמו כן תוכלו לפנות לחברה באמצעות כתובת המייל שלה, או באמצעות עמוד הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה, או באמצעות עמוד הפייסבוק שלה.

אמריקן אקספרס – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אמריקן אקספרס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – החלטת להזמין כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס, תתחדש! אך מהיכן מתחילים? ישנם כל כך הרבה סוגי כרטיסים וכיצד נוכל לבחור את זה שיתאים לנו ביותר? במידה ואתם לקוחות עיסקיים הכרטיס המתאים לכם ביותר הוא כרטיס אמריקן אקספרס Business, אשר משלב בתוכו את כל היתרונות והיוקרה של כרטיסי אמריקן אקספרס בשילוב שירותים והטבות ייחודיים ללקוח העסקי. במידה ואתה לקוח הרוכש לרוב בתשלומים, מומלץ לך כרטיס אמריקן אקספרס קרדיט, אשר מאפשר לך להנות מאשראי בתנאים מועדפים. לעומת זאת אם אתה צעיר, תעדיף בודאי את כרטיס אמריקן אקספר בלו שהוא דכרטיס המיועד לצעירים. לפרטים אודות הכרטיסים השונים חייגו למספר טלפון מוקד אמריקן אקספרס.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *