אפל מספר טלפון

אפל מספר טלפון

1900-72-4752
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:30 - 21:30
שישי: 9:30 - 14:30 ומצאת השבת ועד 23:30.

אפל – סקירה כללית

חברת אפל בישראל מיוצגת על ידי חברת איי דיגיטל הישראלית, שהיא היבואנית הרישמית והמוכרת בישראל לייבוא מוצרי אפל לארץ. מוצרי אפל נחשבים למוצרים מבוקשים ואהובים בכל העולם, החל מהאייפון, שהוא אחד הטלפונים החכמים המבוקשים מזה שנים בארץ ובעולם וכלה במחשבי המק של אפל, להם ישנה קהילת משתמשים חזקה בארץ. חברת איי דיגיטל מייצגת את חברת אפל בישראל וככזאת היא מעניקה לא רק שירותי מכירה של מוצרי אפל, אלא גם שירותי תיקון במעבדות מותאמות למוצרי החברה, מעניקה שירות חלפים וכן סדנאות ותמיכה טכנית למוצרים, כמו גם סיוע בתפעולם התקין. חברת אפל ידועה במוצריה האיכותיים חזקים ובעיקר בעיצובם הייחודי. במידה ואתם מתעניינים במוצרי החברה, בשירות לקוחות עבור מוצר שרכשתם או בתמיכה טכנית מסוג כלשהו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון שירות הלקוחות של החברה.

אפל מספר טלפון מוקד  –  03-9005355.

מוקד אפל – מספר טלפון

קניתם מוצר של אפל ואתם זקוקים להדרכה? יש במחשב שלכם תקלה ואתם זקוקים לקחת אותו למעבדה? מעוניינים לברר על הדגם החדש של האייפון ולקבל הצעת מחיר? תוכלו לעשות זאת על ידי פנייה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והתמיכה של חברת איי דיגיטל, נציגת אפל בישראל, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת אפל פועל בשעות 8:30 – 12:00. במספר טלפון מוקד החברה ניתן לקבל מידע אודות סניפי הרשת, שעות פתיחת חנויות, תנאי אחריות, הצעת מחיר על מוצרים, תדרוך טלפוני על מוצרים ועוד. שימו לב כי ניתן לקבל מידע רב, גם באתר האינטרנט של של חברת אפל, או חברת איי דיגיטל, כך שבמידה ואתם מעוניינים לקבל מידע מסויים, מומלץ קודם לחפש אותו באתר שלהם, עוד בטרם תתקשרו למספר טלפון מוקד אפל בישראל.

אפל – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אפל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – יש לכם תקלה במוצר של אפל, בעיקרון הפעולה השגרתית היא לקחת את המוצר לחנות שממנה רכשתם. אפשרות זו קיימת, אך עליכם לקחת בחשבון, כי לא בכל סניפי איי דיגיטל בארץ ישנה מעבדה, או טכנאים ולכן אם תעבירו מוצר לחנות שכזו, הוא יעבור בשירות שליחים פנימי לחנות אחרת שבה יש מעבדה, מה שיכול לקחת זמן ולגרום לכך שתאלצו להתמודד זמן ממושך ללא המכשיר שלכם וללא מוצר חלופי. לכן במידה ואתם מעוניינים להכניס מוצר אפל לתיקון, מומלץ מאוד שתתקשרו קודם לכן למספר טלפון מוקד ותבררו באיזה סניף הקרוב אליכם קיימת גם מעבדת תיקונים וטכנאים מורשים לתיקון מהיר ויעיל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *