אוניברסיטת אריאל בשומרון טלפון

אוניברסיטת אריאל בשומרון טלפון

1900-72-4843
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת אריאל – סקירה כללית והיסטוריה
אוניברסיטת אריאל היא אוניברסיטה המוכרת בישראל לצורך לימודים אוניברסיטאיים להשכלה גבוהה וכך גם מוכרות התעודות שהיא מעניקה. האוניברסיטה התחילה את דרכה כמכללה החל משנות השמונים המוקדמות והיא האוניברסיטה האחרונה שהוכרה כאוניברסיטה בארץ ישראל. באוניברסיטת אריאל לומדים למעלה מחמישה עשר אלף סטודנטים בכשלושים מסלולי לימוד ותוכניות לימוד לתואר ראשון. ניתן למצוא באוניברסיטת אריאל מגוון פקולטות, כגון מדעי ההנדסה, בריאות, מדעי החברה ועוד. בתוך אוניברסיטת אריאל קיימים שני בתי ספר חיצוניים והם בית הספר לתקשורת ולארקיטקטורה. במידה ואתם מתעניינים ברישום לאוניברסיטת אריאל, בירור תנאי קבלה, קבלת סילבוס של קורסים מסויימים, אתם מוזמנים לפנות למספר טלפון של מוקד אוניברסיטת אריאל לקבלת מידע נרחב אודות האוניברסיטה ומסלולי הלימוד המוצעים בה.
אוניברסיטת אריאל מספר טלפון מוקד – 1800-660-660.

מוקד אוניברסיטת אריאל – מספר טלפון
מתעניינים בלימודי השכלה גבוהה ולא יודעים מהיכן להתחיל? רוצים ללמוד מקצוע במדעי ההנדסה ואתם תוהים מה תנאי הסף לקבלה? רוצים לברר על מחירים באוניברסיטת אריאל? בדיוק עבורכם קיים מספר מוקד טלפון של אוניברסיטת אריאל. במוקד יענו לכם נציגים, אשר מכירים את כל מקצועות הלימוד באוניברסיטה, את כל הפקולטות, תנאי הסף, עלויות וכו. כל שעליכם לעשות, הוא להתקשר למספר טלפון מוקד אוניברסיטת אריאל במהלך שעות הפעילות ונציגי המוקד יענו לכם על כל השאלות הבוערות. שעות הפעילות במוקד שירות לקוחות של אוניברסיטת אריאל הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 16:30. בימי שישי וערבי חג מספר טלפון של המוקד של אוניברסיטת אריאל יהיה סגור. הבחירה ללכת ללמוד ובעיקר מה ללמוד והיכן, היא החלטה לא קלה שעלינו לקחת במהלך חיינו וחשוב לעשות זאת לאחר התייעצות מקצועית ובחירה במסלול הלימוד המתאים לנו ביותר.

אוניברסיטת אריאל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת אריאל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רוצים ללמוד מקצוע כלשהו ואין לכם מושג מאיפה מתחילים? ראשית לפני שבכלל תחליטו לפנות למספר טלפון מוקד אוניברסיטת אריאל או כל אוניברסיטה אחרת, מומלץ מאוד להיכנס לאתר האינטרנט של האוניברסיטה בכתובת http://www.ariel.ac.il/, שום תוכלו לקבל מידע רב אודות מסלולי הלימוד השונים, תנאי הרף לקבלה ואפילו לבדוק האם הציונים שלכם מספיקים כדי להתקבל ללימודי מסלול מסויים. לאחר מכן מומלץ ליצור קשר עם מספר הטלפון של המוקד, כדי לקבל תשובות לגביי שאלות, שלא מצאתם להם תשובות באתר.

טיפ שני- אל מספר טלפון של מוקד אוניברסיטת אריאל מומלץ להתקשר בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלה המוקד זמין יותר לקבל את שיחתכם ולכן היא תענה מהר יותר ותוכלו לקבל מידע נרחב באמצעות הטלפון.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *