אלטשולר שחם מספר טלפון

אלטשולר שחם מספר טלפון

1900-72-4830
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אלטשולר שחם – סקירה כללית

אלטשולר שחם הוא אחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל. בית ההשקעות מציע שירותים פיננסיים שונים ללקוחותיו בתחומים שונים כגון גמל, תיקי השקעות, פנסיה וחיסכון. עיקר עבודתה של חברת אלטשולר שחם היא להשיג תשואה חיובית עבור הלקוחות שלה ובכך למעשה להוביל לרווחים. כחלק מהשירות שמעניקה חברת ניהול ההשקעות אלטשולר שחם ללקוחות שלה, נמצא גם את מוקד שירות הלקוחות של החברה, אשר זמין עבור לקוחות החברה ומתעניינים חדשים במהלך שעות הפעילות. במספר הטלפון של המוקד יוכלו לסייע לכם לקבל מידע על המסלולים השונים המוצעים בחברת אלטשולר שחם, על שיטת ההשקעה, בניית תיק מותאם ללקוח וכמובן גם על כל חברות הבת של חברת אלטשולר שחם. במספר טלפון מוקד אלטשולר שחם תוכלו לקבל מידע מקיף, שיוכל לסייע לכם לבחור טוב יותר היכן כדאי לכם להשקיע את הכסף שלכם.

אלטשולר שחם מספר טלפון מוקד –  2331500 – 073 שלוחה 2.

מוקד אלטשולר שחם – מספר טלפון

מספר טלפון מוקד אלטשולר שחם פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 18:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אלטשולר יהיה סגור. במידת הצורך ניתן גם לפנות למוקד מעבר לשעות הפעילות על ידי פנייה לאתר האינטרנט של החברה בכתובת www.as-invest.co.i, או באמצעות פנייה ישירה למייל מוקד שירותה לקוחות של החברה בכתובת  [email protected] פנייה ישירה למוקד אלטשולר שחם תוכל לאפשר לכם לשוחח עם נציג שירות לקוחות מוסמך, שיוכל לתת לכם מענה לסוגים שונים של פניות. תוכלו לברר פרטים אודות תיק ההשקעות שלכם, או לחילופין על מצבה של קופת גמל על שמכם. תוכלו לברר אודות תשואות, רווחים או הפסדים בתיק שלכם, לעדכון פרטים או פרטי מוטבים, אשר יהיו זכאים להנות מהכספים שלכם לאחר עזבונכם ועוד. כמו כן במידה ואתם רוצים לפתוח תיק השקעות או קרן פנסיה, מומלץ ראשית ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד אלטשולר שחם.

אלטשולר שחם – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אלטשולר שחם מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בחברת אלטשולר שחם תוכלו להנות משירות אישי של יועץ תיקי השקעות, שילווה אתכם בתהליך של פתיחת התיק וניהולו. כדי להנות מהשירותים השונים ולהשאר במעקב קבוע אחרי השינויים בתיק ההשקעות שלכם מומלץ מאוד להרשם גם לאתר האינטרנט של החברה, בו תוכלו לצפות בשינויים ובתנועות בתיק ההשקעות שלכם, לדעת כמה רווח או הפסד הכסף שלכם עשה בתיק ובאופן כללי להיות במעקב אחריו. דרך אתר האינטרנט תוכלו לבצע פעולות שונות כמו הזמנת טפסים, פנייה לנציג שירות לקוחות שזמין עבורכם בכל שעות היממה באמצעות המייל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *