אוויס מספר טלפון

אוויס מספר טלפון

1900-72-4782
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-14:00

אוויס – סקירה כללית

אוויס היא חברת שירותי רכב מהמתקדמות והמוכרות ביותר בישראל. חברת אוויס הוקמה בראשית שנות השישים, כשתפקידה היה לספק ללקוחות שלה שירותי רכב משתנים. ככל שהזמנים התקדמו שירותי הרכב התפתחו וגדלו. כיום ניתן לקבל בחברה אוויס שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים יחדיו. כמו כן ניתן לקבל בחברת אוויס שירותי רכב שונים כגון ליסינג, השכרת רכב בארץ ובחו״ל, רכישת רכבים מיד ראשונה, ביצוע טרייד אין על רכב ישן, רכישת רכבים מליסינג במחיר מופחת משמעותית ועוד. במידה ואתם לקוחות החברה, או שאתם מתעניינים בשירותי רכב מסויימים ורוצים לקבל מידע אודות החברה, אודות השירות הספציפי בו אתם מתעניינים, או לחילופין לקבל הצעת מחיר או סיוע באיתור הסניף הקרוב לאיזור מגורכם ועוד, ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת אוויס על ידי התקשרות זריזה למספר טלפון מוקד השירות, או לחילופין באמצעות פנייה ישירה באתר האינטרנט של החברה או באמצעות כתובת במייל שלה.

אוויס מספר טלפון מוקד  –  *2722

מוקד אוויס – מספר טלפון

החלטתם שזהו נמאס לכם מהאוטו הישן שלכם ואתם מוכנים להתקדם לרכב חדש? נמצאים בתקופת מעבר בין רכבים כי מכרתם את הרכב הקודם שלכם ועדיין לא מצאתם חדש ואתם רוצים להשכיר רכב? טסים לחו״ל ומחפשים רכב להשכרה? עבור כל אלה אוויס מספקים לכם פתרונות. התקשרו עוד היום למוקד שירות הלקוחות, במספר טלפון מוקד אוויס ותקבלו שירות מנציג החברה לגביי פתרון הרכב הדרוש לכם. במספר טלפון מוקד אוויס ניתן לקבל הצעות מחיר מסודרות לשירותים ואף לרכוש אותם. כמו כן תוכלו לתאם פגישה באחד מסניפי הרשת הקרובים ביותר לאיזור מגורכם. מספר טלפון מוקד אוויס עומד לשירותכם במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אוויס יהיה פתוח בשעות 8:30 – 12:30. במידה ונזכרתם בצורך במוקד שירות הלקוחות מעבר לשעות הפעילות, תוכלו לפנות אליו באמצעות המייל של החברה או באמצעות אתר האינטרנט שלה בעמוד הפנייה הישירה.

אוויס – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אוויס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת אוויס מספקת ללקוחות שלה שירותים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר. כך לדוגמא ישנו שירות ״קוויקי״ שהוא שירות השכרת רכב לתקופה קצרה במחיר משתלם. באמצעות שירות זה ניתן למשל לשכור רכב לסוף שבוע, או אפילו לשעות הערב בלבד. באמצעות שירות קוויקי ניתן להשכיר רכב באופן פשוט נוח וקל והכי חשוב מהיר. המחיר של שירות זה הוא אטרקטיבי, אחיד וקבוע מראש לכל השכרה. תוכלו למצוא אותו בפריסה ארצית בכל הסניפים של הרשת ברחבי ישראל. כמו כן יתרון נוסף הוא המגוון העצום של הרכבים המוצעים להשכרה בשיטת קוויקי, כך שךמעשה גם לא תצטרכו להתפשר על הרכב ולקחת, גם אם לזמן קצר מאוד, את רכב החלומות שלכם. שירות זה ניתן ללא דמי חבר וללא הרשמה והתחייבות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *