איילון ביטוח מספר טלפון

איילון ביטוח מספר טלפון

1900-72-4788
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:30
שישי וערבי חג: 08:00-13:00

איילון ביטוח – סקירה כללית

חברת איילון ביטוח הינה חברת ביטוח מוכרת וגדולה בישראל. בין השירותים השונים אותם מעניקה חברת איילון ביטוח למבוטחיה קיימים ביטוחי חיים, ביטוחי דירה, ביטוחי רכב, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוחי איבחון מוקדם, ביטוחי עסקים ועוד. למעשה בכל תחום בו תחפשו פוליסת ביטוח, לחברת איילון ביטוח תהיה פוליסה מתאימה ואטרקטיבית להציע לכם. בבקשה להצעת מחיר לביטוח בתחום כלשהו, בו מטפלת חברת איילון ביטוח, ניתן ליצור עם החברה קשר ישיר באמצעות מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה. כמובן שניתן לפנות למוקד גם במידה ואתם כבר בעלי פוליסת ביטוח פעילה של איילון בביטוח, בפתיחת תביעת ביטוח, שינוי פרטים בפוליסה קיימת, עדכון פרטי מוטבים, או קבלת הצעת מחיר לפוליסה משלימה לביטוח שכבר קיים ברשותכם. ניתן לפנות לחברת איילון באמצעות המספר הישיר של המוקד שלה, או באמצעות תקשורת ישירה מול אחד מסוכני הביטוח העובדים דרכה.

איילון ביטוח מספר טלפון מוקד  –  1-700-727-227.

מוקד איילון ביטוח – מספר טלפון

מספר טלפון מוקד איילון ביטוח פעיל עבורכם לקוחות החברה ומתעניינים חדשים בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:30. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת איילון ביטוח יהיה פעיל בשעות 8:00 – 13:00. ניתן לפנות למוקד בשאלות לגביי פוליסות ביטוח שונות שמציעה חברת איילון ביטוח, כגון ביטוחי דירה – ביטוח צד ג׳, ביטוח תכולה, ביטוח מבנה ונזקים של אסונות טבע, ביטוחי חיים כגון ביטוח מוות, אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוחי בריאות, ביטוחי רכב כגון ביטוח חובה, מקיף או צד ג׳ ועוד. למעשה את כל סוגי הביטוחים הקיימים תוכלו למצוא בחברת איילון ביטוח. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברות איילון ביטוח, במהלך שעות הפעילות באמצעות הטלפון, או מעבר לשעות הפעילות באמצעות אתר האינטרנט של החברה או באמצעות עמוד הפייסבוק שלה, או כתובת המייל שלה.

איילון ביטוח – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של איילון ביטוח מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם אינכם בקיעים בנושא ביטוח, הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת בטרם תבחרו את פוליסת הביטוח הטובה והמתאימה לכם ביותר הוא נושא הפרמיה. למעשה ברגע שאתם מצטרפים לכל סוג של ביטוח פרטי כגון תאונות אישיות, מוות, אובדן כושר עבודה וכו׳, אתם תשלמו מרגע ההצטרפות לביטוח פרמיה כלשהי. ברוב סוגי הביטוחים הפרמיה הינה משתנה בהתאם לנתונים כמו גילכם, מצבכם הבריאותי, הסיכון בו אתם נמצאים וכו׳. כך שלמעשה תוכלו לשלם בתחילת חיי הביטוח שלכם סכום מסויים ובעוד מספר שנים סכום גבוה בהרבה. בדיוק לשם כך ישנה פוליסה ייחודית באיילון ביטוח, שנקראת פוליסת הגנה מתאונה בפרמיה קבועה לכל החיים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *