אוניברסיטת בר אילן טלפון

אוניברסיטת בר אילן טלפון

1900-72-4844
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:30
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת בר אילן – סקירה כללית
אוניברסיטת בר אילן נחשבת לאוניברסיטה גדולה ומוכרת בישראל. באוניברסיטת בר אילן ישנו מגוון גדול של פקולטות ללימודי השכלה גבוה, לימודי תואר ראשון, שני, לימודי תעודה ועוד. כיום לומדים באוניברסיטת בר אילן למעלה משלושים אלף תלמידים בכל סוגי תוכניות הלימוד. לאוניברסיטת בר אילן ישנה שלוחה של לימודי רפואה בגליל. רבים מהסטודנטים בוחרים ללמוד דווקא באוניברסיטת בר אילן בגלל השיוך הבלתי נמנע שלה ללימודי היהדות והמחקר בנושא. כל מסלול לימודים באוניברסיטה מחייב לימודי רקע ביהדות. בנוסף, אוניברסיטת בר אילן ממוקמת במיקום מרכזי ונוח במרכז הארץ ובכך מאפשרת לסטודנטים מכל הארץ להגיע ללמוד בה. במידה ואתם מתעניינים בלימודי השכלה גבוהה, כגון לימודי תואר ראשון, שני או אפילו לימודי תעודה, מומלץ לקחת בחשבון גם את אוניברסיטת בר אילן. לבירור פרטים אודות הרשמה, מחירים, תנאי סף לקבלה ועוד, מומלץ להתקשר למספר הטלפון של מוקד אוניברסיטת בר אילן.
אוניברסיטת בר אילן מספר טלפון מוקד – 03-5318111.

מוקד אוניברסיטת בר אילן – מספר טלפון
שיטת ההרשמה לאוניברסיטת בר אילן היא נוחה ויעילה. ראשית ניתן להגיע לאחד מהימים הפתוחים שמארגנת הנהלת האוניברסיטה לפני מועדי ההרשמה השונים, בימים אלה ניתן להגיע לאוניברסיטה ולהתרשם ממסלולי הלימוד המגוונים שקיימים באוניברסיטת בר אילן. ניתן גם להירשם על ידי שליחת מסמכי הרשמה לכתובת הדואר של אוניברסיטת בר אילן או באמצעות התקשרות למספר טלפון מוקד אוניברסיטת בר אילן. חשוב להתקשר למוקד במהלך שעות הפעילות שלו. שעות הפעילות במספר טלפון מוקד שירות לקוחות של אוניברסיטת בר אילן הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 16:30. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של אוניברסיטת בר אילן יהיה סגור. ניתן לקבל באמצעות המענה הטלפוני במוקד מספר טלפון של האוניברסיטה, מידע נרחב אודות הפקולטות ומסלולי הלימוד המוצעים באוניברסיטה, תנאי הקבלה לכל מסלול, בירור פרטים לגביי עלויות ומלגות מיוחדות ועוד מידע רב אודות האוניברסיטה עצמה ופועלה.

אוניברסיטת בר אילן – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת בר אילן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – נרשמתם ללימודים באוניברסיטת בר אילן? מזל טוב! עכשיו הגיע השלב שבו אתם בודאי צריכים להירשם לקורסים השונים. סטודנטים רבים מוצאים את תהליך ההרשמה לקורסים כקשה ומסובך, ולא פעם פונים לעזרת מספר טלפון מוקד אוניברסיטת בר אילן. טיפ חשוב בהרשמה לקורסים השונים הוא להכיר את המערכת הממוחשבת פיראל. זוהי מערכת רישום לקורסים נוחה ופשוטה, שמאפשרת לנו לקבל את כל המידע הדרוש לנו על הקורסים השונים מבחינת סילבוס, מועדים, שעות, קורסי חובה ובחירה ועוד. כך נוכל למעשה להירשם לקורסים ולבנות לעצמנו מערכת בכל סמסטר מחדש, מבלי הצורך להגיע לאוניברסיטה, או לחילופין ליצור קשר טלפוני עם מוקד מספר טלפון של אוניברסיטת בר אילן.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *