אוניברסיטת בן גוריון טלפון

אוניברסיטת בן גוריון טלפון

1900-72-4847
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-16:00
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת בן גוריון – סקירה כללית
אוניברסיטת בן גוריון היא אוניברסיטה גדולה בישראל, אשר ממוקמת בדרום הארץ. אוניברסיטה זו מציעה לסטודנטים הבוחרים ללמוד בה מבחר סוגים של מסלולי לימוד אקדמיים במגוון תחומים. באוניברסיטת בן גוריון תוכלו ללמוד ללימודי תואר ראשון, שני ולימודי תעודה שונים. האוניברסיטה בעלת מספר פקולטות שונות בתחומי הבריאות, הנדסה, מדעי הרוח ועוד. במידה ואתם מתעניינים בלימודים אקדמאים כלשהם, מומלץ לבדוק לגביי אפשרות לימודים באוניברסיטת בן גוריון. בנוסף למסלולי הלימוד הרגילים מפעילה אוניברסיטת בן גוריון גם מספר מכוני מחקר שונים, כגון המכון הלאומי לביוטכנולוגיה בנגב, מכון לבטחון החברה והמדינה ועוד. בין השאר נוכל למצוא באוניברסיטת בן גוריון גם את התוכנית האקדמית של קורס טיס, קמפוס אילת ואת המחקר ללימודי חוץ. ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד, במהלך שעות הפעילות שלו, הן לסטודנטים קיימים באוניברסיטה הנ"ל והן למתעניינים חדשים בלימודים באוניברסיטה זו.
אוניברסיטת בן גוריון מספר טלפון מוקד – 08-6461111.

מוקד אוניברסיטת בן גוריון – מספר טלפון
רוצים ללמוד לימודים אקדמיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? מעונינים לברר פרטים, כמו עלויות לימוד, מלגות, תנאי קבלה או מיקום באוניברסיטת בן גוריון? הגעתם למקום הנכון. כדי לקבל את הפרטים המלאים אודות הלימודים באוניברסיטת בן גוריון, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר למספר טלפון מוקד האוניברסיטה, שם יענו לכם נציגי המוסד, שיוכלו לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים ובנוסף להציע לכם להגיע לאחד מהימים הפתוחים, אותם מאפשרת האוניברסיטה למתעניינים חדשים בלימודים אקדמאיים במוסד. כמו כן, גם במידה ואתם כבר סטודנטים שלומדים באוניברסיטה זו, תוכלו ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד האוניברסיטה כדי לקבל טפסים מסויימים, אישור לימודים, בירור לגביי השוברים שאתם צריכים לשלם ועוד. בכל שאלה ניתן לפנות למוקד טלפון אוניברסיטת בן גוריון במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 16:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של אוניברסיטת בן גוריון יהיה סגור.

אוניברסיטת בן גוריון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת בר אילן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – לימודים אקדמיים הם אינה בחירה פשוטה. אנחנו מעוניינים ללמוד במקום שיהיה קרוב אלינו הביתה, שיהיה בו מסלול הלימודים המבוקש ושהוא ייחשב מקום טוב ללמוד בו את המקצוע שלנו. כל אוניברסיטה ידועה בזכות מספר מסלולים נבחרים שלה ונרצה ללמוד את תחום הלימוד הרצוי באוניברסיטה הטובה ביותר. לצורך כך נצטרך לבצע מחקר מקיף ומעמיק, אותו נוכל לבצע בצורה הטובה ביותר על ידי פנייה ישירה למספר טלפון מוקד האוניברסיטאות השונות. בפנייה למספר טלפון מוקד אוניברסיטת בן גוריון, נוכל לקבל את כל המידע הדרוש לנו ביעילות ובזריזות וכך לבחור את המוסד המתאים לנו ביותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *