בזק מספר טלפון

בזק מספר טלפון

1900-72-4727
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7 למעט יום כיפור.
שישי: 24/7

בזק – סקירה כללית

חברת בזק נחשבת לאחת מחברות התקשורת הגדולות והותיקות בישראל. חברת בזק מספקת ללקוחות שלה מגוון רחב של שירותי תקשורת נדרשים, בינהם חיבור קו טלפון ביתי, ספק ותשתית אינטרנט ביתי, שירות שיחות לחו״ל וכן גם שירותי טלויזיה בלווין באמצעות חברת הבת שלה yes. למעשה לקוח המעוניין לקבל חבילת תקשורת כוללת, אשר מאפשרת לו לצפות בטלויזיה, להנות מקו טלפון ביתי וכן מאינטרנט ביתי, יכול לקבל הצעת מחיר כוללת באמצעות חברת בזק. בזק הינה החברה הותיקה ביותר בישראל, אשר מספקת שירותי תקשורת לבית ולעסק שלכם. חלק מהחידושים להם אחראית חברת בזק הם לדוגמא רשת ה NGN, שמורכבת מתשתית של סיבים אופטיים בפריסה ארצית ולכן מאפשרת ללקוחות החברה להנות ממהירות גלישה מקסימלית כיום בשוק האינטרנט. חברת בזק מציעה ללקוחות שלה שירותים ייחודיים שלא קיימים אצל המתחרות, כגון שירותי 144, המאפשרים לכל אחד מאיתנו לאתר מספר טלפון של מישהו אחר, או שירותי הקמת מרכזיות לעסקים. לבירור פרטים אודות השירותים השונים, אשר מציעה חברת בזק ללקוחות שלה ולמצטרפים חדשים, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת בזק.

בזק מספר טלפון מוקד  –  1800-800-199 או במספר המקוצר 199.

מוקד בזק – מספר טלפון

באמצעות פנייה פשוטה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת בזק תוכלו לקבל אינספור שירותים. ראשית תוכלו לקבל הצעת מחיר לאחד או יותר מבין השירותים השונים שיש לחברת בזק להציע לכם. כמו כן תוכלו לקבל שירותים שונים לגביי המנוי הפעיל שברשותכם, כמו לנתק או להוסיף שירותים, עדכון פרטים במנוי, שינוי אמצעי תשלום, בירור לגביי חשבוניות אחרות או פרטי חוב במידה ויש ואפילו תוכלו לקבל שירות טכני מהיר באמצעות הטלפון, או במידת הצורך לתאם טכנאי, שיגיע עד אליכם הבעיה לטיפול בתקלה. כמו כן תוכלו להזמין שירותים שונים לעסקים, כמו למשל תכנון ובנייה של מרכזייה חכמה לעסק שלכם, או חיבור של רשת אלחוטית בבית או בעסק שלכם. מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת בזק פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 21:00 ובימים שישי וערבי חג בין השעות – 8:00 – 12:30.

בזק – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של בזק מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת בזק הינה אחת מהחברות הראשונות שזיהו את הכוח העצום של רשת האינטרנט והיא מאפשרת לנו להתחבר כלקוחות חדשים לאחד או יותר מבין השירותים השונים של החברה ישירות דרך אתר האינטרנט שלה. חיבור דרך האתר מלווה לרוב המבצע חסר תקדים ומשתלם, שלא נוכל להנות ממנו, במידה ונתחבר לאותו שירות בדיוק דרך מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של בזק.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *