ביקור רופא שירות לקוחות

ביקור רופא שירות לקוחות

1900-72-4813
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: 24/7

ביקור רופא שירות לקוחות
חברת ביקור רופא בע"מ היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1993. החברה מספקת מזה 18 שנים שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל אוכלוסיית ישראל בכל רחבי הארץ. בין שירותי החברה ניתן למנות הזמנת רופא הביתה, בדיקות רפואיות מהירות (משטחי גרון, בדיקות דם, עירוי נוזלים, בדיקת סוכר, אורתופדיה ועוד), שירותים רפואיים לחיילי צה"ל בשירות חובה, בקבע ובמילואים, שירותי דימות במכונים ייעודיים: ייעוץ קרדיולוגי, בדיקות מאמץ, אקו לב, אולטרסאונד, רנטגן, שירותי ייעוץ רופאים מומחים ועוד. בעתיד הקרוב תושק המרפאה הווירטואלית של ביקור רופא. במרפאה יוכלו לקוחות החברה לקבל שירות ייעוץ אונליין מרופא פרטי ולקבל מרשמים.
ניתן לקבל מידע על פעילות החברה בכמה אופנים: באמצעות אתר האינטרנט של ביקור רופא, בכתובת: http://www.bikurofe.co.il/, במוקד השירות הטלפוני ובשליחת פניה לנציג באמצעות טופס מקוון.

ביקור רופא שירות לקוחות – ערוצי שירות
באתר האינטרנט של ביקור רופא ניתן לקבל מידע על מרפאות לפי אזורי הארץ ומרפאות חיילים, שירותי ביקור רופא, שירות הזמנת רופא הביתה, לשוחח עם רופא בצ'ט אינטרנטי, לקבל מידע על מכוני הדימות, להצטרף כמנויים לביקור רופא וליהנות ממגוון שירותים והטבות באמצעות שם משתמש וסיסמה, לקבל מידע על לחצני מצוקה לשימוש ביתי ונייד, לקרוא שאלות נפוצות ומכתבי תודה, לקרוא כתבות מעניינות בנושאים רפואיים ועוד. בכל שאלה או פניה ניתן לשלוח טופס מקוון לנציג שירות. במידה וברצונכם להתחבר לביקור רופא דרך הנייד, ניתן להוריד את אפליקציית ביקור רופא המאפשרת להגיע בקלות למרפאה הקרובה אליך ולקבל מידע על שירותים שונים.
מוקד המידע הטלפוני של ביקור רופא מספק מידע לגבי רופאים זמינים לביקורי בית ומענה לשאלות בנושאים כלליים. ניתן לפנות למוקד המידע בטלפון או באמצעות הפקס.
כתובת החברה למשלוח מכתבים: יגאל אלון 90, מרכז אשדר תל אביב.

ביקור רופא שירות לקוחות – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של ביקור רופא הינו: 6101*. המוקד מספק מענה לשאלות בנושאי רפואה משלימה, איתור מרפאות, לחצן סיוע חירום, הזמנת ביקור בית ומרפאות לחיילים. ניתן לפנות למוקד גם באמצעות הפקס שמספרו: 03-5613011.

ביקור רופא שירות לקוחות – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: מעוניינים לדעת האם מרפאת ביקור רופא הקרובה אליכם פתוחה כעת? באתר האינטרנט ניתן לקבל רשימה מפורטת של מרפאות, ביניהם מרפאות המסומנות בעיגול ירוק (פתוחות) ומרפאות המסומנות בעיגול אפור (סגורות כעת). בנוסף, תוכלו לברר אילו שירותים מספקת המרפאה ומהם שעות הפעילות.

טיפ שני: מעוניינים לדעת על מבצעים והטבות לפני כולם? לקבל את חדשות ביקור רופא במייל? מומלץ להירשם לשירות הניוזלטר של ביקור רופא וליהנות ממגוון שירותים ייחודיים.

טיפ שלישי: מעוניינים לדעת כמה יעלה לכם ביקור רופא? באתר תוכלו למצוא מחשבון חישוב עלויות עפ"י זמני הביקור וההסדרים עם קופות החולים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *