ביטוח לאומי טלפון

ביטוח לאומי טלפון

1900-72-4779
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-17:00
שישי: לא ידוע.

ביטוח לאומי – סקירה כללית

ביטוח לאומי הוא מוסד חשוב בישראל, יש שיגידו החשוב ביותר. מדינת ישראל מוגדרת כמדינת רווחה, משמע שהיא מדינה שדואגת לנזקקים, הנכים ושאר האזרחים שלה, כשהם צריכים סיוע. הביטוח הלאומי הוא למעשה ביטוח כמו כל ביטוח, אותו משלם כל עובד שכיר ועצמאי, כאחוז מתוך המשכורת שלו ובתמורה הוא מקבל שירותים שונים מהמדינה כמו קצבאות ילדים, דמי לידה, קצבאות נכות, אובדן כושר עבודה, קצבאות זקנה ועוד. למעשה הרעיון העומד מאחורי הביטוח הלאומי הוא לקחת מכל אזרח אחוז קטן מהרווחים שלו לטובת אלה שצריכים את הכסף והסיוע לצורך קיומי. הביטוח הלאומי מסייע לכל מי שצריך את עזרתו, כמובן לאחר בירור, וועדות ואישורים מגורמים מוסמכים לפי הביטוח הלאומי. כל אחד משלם את דמי הביטוח הלאומי בהתאם למעמדו הכלכלי, חייל או סטודנט ישלמו פחות מעובד שכיר או עובד עצמאי וכו׳. במידה ואתם מתעניינים במידע לגביי זכאותכם או בירור חוב בביטוח הלאומי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המוקד במספר טלפון שלו.

ביטוח לאומי מספר טלפון מוקד  –  04-8812345.

מוקד ביטוח לאומי – מספר טלפון

פנייה למוקד הביטוח הלאומי מתבצעת באמצעות מוקד חיצוני, שמפעיל עבור הביטוח הלאומי את המוקד. שעות הפעילות של מספר טלפון מוקד הביטוח הלאומי הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של ביטוח לאומי יהיה סגור. ניתן לקבל את השירות בשפות עברית, ערבית, רוסית ועוד. המוקד מופעל על ידי גורם חיצוני ולכן קבלת פרטים אישיים מותנת בהסכמתכם. כדי שתוכלו לקבל מידע מהביטוח הלאומי אתם מחוייבים להיות בעלי קוד אישי, אותו תוכלו לבקש באחד מסניפי הביטוח הלאומי השונים. מטרת הקוד הוא שמירת פרטיותם של המבוטחים. המוקד לביטוח לאומי יסייע לכם לברר לגביי הזכאות שלכם בקצבאות השונות, הזמנת אישורים או טפסים וכן בירור לגביי חוב על שמכם במוסד לביטוח לאומי. את מרבית המידע תוכלו לקבל גם באתר האינטרנט של המוסד.

ביטוח לאומי – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של ביטוח לאומי מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חוקי ביטוח לאומי ידידותיים במיוחד למי שמכיר אותם טוב. כך למשל במידה ואתם מתייעדים לחתום אבטלה ואתם אוטוטו בני 27 שווה לכם לחכות ולחתום אבטלה לאחר גיל זה, שכן עולה בצורה משמעותית כמות הימים להם אתם זכאים באבטלה. כמו כן במידה ותחכו מעל שנה, מרגע ההתייצבות הראשון בלשכת התעסוקה, זכאותכם לאבטלה תתבטל, גם אם לא ניצלתם את כל הימים להם אתם זכאים. חשוב להתקשר למספר טלפון מוקד ביטוח לאומי, או לחילופין לפנות לאתר האינטרנט של המוסד, לצורך בירור זכאותכם בנושאים הרלוונטים לכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *