באדגט מספר טלפון

באדגט מספר טלפון

1900-72-4811
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-16:00

באדגט – סקירה כללית

חברת באדגט נקשרת לתחום שירותי הרכב. חברה זו היא אחת משלושת החברות הגדולות בישראל והיא מספקת שירותים שונים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עיסקיים. כמו כן היא מספקת שירותים בארץ ובעולם כאחד. במידה ואתם מתעניינים בשירות רכב מסויים, בין אם בליסינג פרטי, השכרת רכב בארץ או בעולם, רכישת רכב יד שנייה או אפילו ביצוע טרייד אין על רכבכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת באדגט לצורך קבלת הצעת מחיר לאחד מהשירותים שהיא מספקת. פנייה לחברת באדגט יכולה להתבצע במספר אופנים. ראשית ניתן לגשת לאחד מסניפי חברת באדגט, או לחילופין להתקשר למספר טלפון מוקד, לצורך בירור פרטים ראשוני. בירור זה הוא חשוב ומומלץ, שכן כך תוכלו לקבל פרטים רבים אודות החברה, השירות אותו אתם מבקשים ואף המלצות ולהחליט האם מתאים לכם להגיע לפגישה בסניף, או לחילופין להגיע מוכנים יותר לפגישה. ניתן לפנות לחברת באדגט גם באמצעות המייל של החברה, או אתר האינטרנט שלה.

באדגט מספר טלפון מוקד  – *2200.

מוקד באדגט – מספר טלפון

מוקד שירות הלקוחות של חברת באדגט זמין עבורכם בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת באדגט יהיה פתוח בשעות 9:00 – 12:00. במוקד תוכלו לשוחח עם נציג מכירות או שירות מטעם חברת באדגט, אשר יוכל לספק לכם פרטים מלאים אודות החברה והשירותים אותם היא מציעה לכלל לקוחותיה, כמו כן הנציג יוכל להעניק לכם שירות במידה ואתם כבר לקוחות החברה, או אפילו לסייע לכם למצוא את הסניף הקרוב ביותר לאיזור מגוריכם, או אפילו דרכי התקשרות והגעה לסניף. פנייה למוקד שירות הלקוחות של חברת באדגט היא פשוטה ונוחה. כל שתצטרכו לעשות הוא לחייג למספר הטלפון המקוצר של המוקד, מטלפון נייח או נייד לפי בחירתכם. במוקד יוכלו לספר לכם על השירותים השונים אותם מעניקה חברת באדגט, כגון ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, רכישת רכב מליסינג, השכרת רכב בארץ, השכרת רכב בעולם, רכישת רכב מיד שנייה ואף שירותי טרייד אין.

באדגט – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של באדגט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – כאשר אתם פונים לקבל הצעת מחיר, על אחד מבין שירותי הרכב האפשריים, כגון השכרת רכב, ליסינג, רכישת רכב ועוד, מומלץ מאוד לפנות דווקא לחברה שהיא בינלאומית ולה סניף בישראל, כמו באדגט. חברות אלה עובדות לפי סטנדרטים בינלאומיים וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים לא רק את הצעת המחיר הטובה ביותר, אלא גם את ההצעה האמינה ביותר. תחום הרכב ידוע כתחום שבו ישנם לא מעט אנשי מקצוע מפוקפקים ולא פעם נעשות עסקאות שפוגעות במקבל השירות. זאת הסיבה כי אנו ממליצים לכם לבחור בחברת שירותי רכב אמינה ומוכרת, בעלת שורשים בינלאומיים, לצורך רכישת שירות הרכב הדרוש לכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *