כספית מוקד טלפוני

כספית מוקד טלפוני

1900-72-4876
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 20:00-08:00
שישי: 13:00-08:00

כספית – סקירה כללית
כספית הינה חברת תוכנה גדולה בישראל, שמעניקה שירותים עבור לקוחות עסקיים. עיקר השירות של תוכנת כספית מבוסס על תוכנת כספית שהיא תוכנה לצורך הנהלת חשבונות בעסק. קיימות תוכנות הנהלת חשבונות גדולות אחרות, אך הייחוד של כספית הוא שהיא נחשבת לתוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ווב, מה שהופך אותה למאוד נוחה עבור חלק מהלקוחות, בעיקר בגלל שהממשק שלה נוח ומוכר ולא מצריך לימוד תוכנה מחדש. בנוסף לכך תוכנת כספית הינה תוכנה חד צידית. באמצעות התוכנה ניתן כמובן לנהל את כל מערך הנהלת החשבונות בעסק שלכם, החל מחשבוניות יוצאות ונכנסות, קבלות, דוחות ודיווחים, התאמות בנקים, ניהול מלאי ומחסן ועוד. תוכנת כספית מתאימה לכלל סוגי העסקים מקטן ועד גדול וגם יכולה להתאים לעוסק מורשה שמעוניין רק להפיק חשבוניות מס ללא הצורך בשאר הפיצ׳רים, שמציעה התוכנה ללקוחותיה. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על חברת כספית ועל השירותים שהיא מציעה, בינהם תוכנת כספית, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה.
כספית מספר טלפון מוקד – 077-9233325.

מוקד כספית – מספר טלפון
מוקד כספית זמין עבור לקוחות החברה ומתעניינים חדשיםבימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 18:00. בימי שישי מוקד השירות של חברת כספית יהיה סגור. ניתן ליצור קשר עם המוקד בפניות מסוגים שונים, כגון פנייה בנוגע להתעניינות בתוכנת הכספית לעסק שלכם. ניתן ליצור קשר עם החברה להסבר מפורט לגביי התוכנה ובחינת התאמתה לעסק שלכם. במידת הצורך תקבלו הצעת מחיר ותקופת ניסיון להתנסות במערכת התוכנה של כספית. בנוסף ניתן לפנות למספר טלפון מוקד חברת כספית בשאלות טכניות בנוגע לתוכנה, טיפול בתקלות, קבלת עדכונים וכן גם בנושאים כספיים כמו תשלום המנוי עבור התוכנה, עדכון אמצעי תשלום, קבלת חשבוניות ועוד. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד חברת כספית, גם באמצעות הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה או באמצעות כתובת מייל שירות הלקוחות שלה.

כספית – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של כספית מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת כספית גובה תשלום שנתי עבור המנוי לשירותי התוכנה שלה. השירות ניתן לא רק כתוכנה פעילה בעסק, אלא גם שירותי עידכוני תוכנה, אשר חשובים מאוד לתפקודה התקין של המערכת הפיננסית בעסק שלכם. עליכם להקפיד לשלם את דמי המנוי בהקדם, שכן במידה ותתעכבו, המערכת לא תתעדכן כנדרש ולא תוכלו להפיק את הדוחות הנחוצים לכם לצורך דיווחים תקופתיים למוסדות המדינה השונים. לבירור נוסף לגביי תוכנת הנהלת החשבונות כספית ואופן השימוש בה והתשלום לחברה, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד חברת כספית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *