סיבוס מספר טלפון

סיבוס מספר טלפון

1900-72-4798
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

סיבוס – סקירה כללית
חברת סיבוס היא רשת המסעדות הגדולה, שמבצעת משלוחי אוכל מסוגים שונים לבית או למשרד. לקוחות סיבוס נהנים ממגוון עצום של מסעדות, במבחר סוגי מאכלים ובפריסה ארצית של למעלה משלושת אלפים מסעדות בכל רחבי הארץ. כמו כן מעניקה סיבוס ללקוחותיה הקבועים מגוון הנחות בהזמנת משלוחי אוכל מהמסעדות שלה. שירותי משלוחי אוכל הביתה או למשרד הם לא דבר חדש, אך סיבוס מציעה ללקוחותיה להנות ממגוון מסעדות, המציעות מחירים משתלמים ללקוחות סיבוס, וכך יכול למעשה כל אחד להזמין בכל יום משהו אחר, לפי טעמו המשתנה, ולהנות ממחירים ללא תחרות. היתרון הגדול של חברת סיבוס הוא, שהיא מספקת ללקוחות שלה כרטיס חבר ייחודי, המאפשר להם להזמין באמצעותו מכלל המסעדות החברות ברשת סיבוס הארצית וכך לשלם ישירות דרך הכרטיס, ללא צורך בהחזקת כרטיס אשראי עלינו, או לחילופין להחזיק כסף מזומן. למי מאיתנו לא קרה שהוא נתקע ללא כסף בעבודה וממש רצה להזמין אוכל למשרד, אז עם סיבוס זה אפשרי. לבירור פרטים לגביי שירותי החברה, המסעדות העובדות באמצעות סיבוס באיזור מגוריכם, או מקום העבודה שלכם והצטרפות לשירותים אלה, ניתן לפנות במהלך שעות הפעילות למספר טלפון מוקד חברת סיבוס.
סיבוס מספר טלפון מוקד – 1700-70-11-30.

מוקד סיבוס – מספר טלפון
חברת סיבוס מתמחה בהענקת שירותי משלוחי מזון בכל רחבי הארץ. שיטת העבודה היא רישום ראשוני לחברה המקנה לבעלי כרטיס החברה אפשרות להזמין משלוח בצורה נוחה ומהירה באמצעות הכרטיס, מכלל מסעדות הרשת. במידה ואתם מתעניינים בשירות כמתעניינים חדשים, או לחילופין במידה ואתם לקוחות החברה, בעלי כרטיס חברה פעיל, ואתם רוצים לברר פרטים לגביי המסעדות הקיימות ברשת באיזור מגוריכם, עליכם ליצור קשר ישיר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה, במהלך שעות הפעילות הקבועות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת סיבוס יהיה סגור.

סיבוס – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של סיבוס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – ההרשמה לאתר המשלוחים של סיבוס הוא נוח ופשוט ביותר. ניתן להכינס מספר פרטים ראשוניים ולהרשם באופן מיידי לשירותים. חשוב לדעת כי יש אפשרות לבצע את ההרשמה באמצעות מקום העבודה וכך הבוס שלכם יכול לסבסד עבורכם חלק מהעלויות של האוכל. כך במקום שתצטרכו להצהיר על ההוצאות בתלוש המשכורת שלכם, הוצאות המזון יחושבו בנפרד באמצעות אתר סיבוס ולא תהיה להם נגיעה בכלל לתלוש המשכורת שלכם. מומלץ להציע הסדר זה למי, שבמסגרת תנאי העבודה שלו מגיעים לו החזרים על ארוחות במהלך יום העבודה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *