קריסטל מספר טלפון

קריסטל מספר טלפון

1900-72-4838
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:30-16:30
שישי: 08:00-12:00

קריסטל – סקירה כללית
חברת קריסטל הינה חברה, אשר תפקידה לייבא ולשווק ללקוחות בישראל מוצרי צריכה וחשמל שונים, לכלל הצרכים הביתיים הקיימים. חברת קריסטל משווקת מוצרים כמו מכונות כביסה, מקררים, מייבשי כביסה, תנורים וגם מוצרי חשמל קטנים. בשנים האחרונות חברת קריסטל התאחדה עם חברת תדיראן והיא נקראת כיום חברת תדיראן גרופ. חברת תדיראן גרופ משווקת את מוצריה של חברת קריסטל ובנוסף מציעה ללקוחות פתרונות מיזוג שונים. חברת קריסטל שמה לה למטרה לשפר את איכות חייהם של לקוחותיה, זאת באמצעות מוצרי חשמל איכותיים, שיאפשרו ללקוחות החברה להנות משירותים שונים של אותם מוצרים. חברת קריסטל מעניקה שירות לקוחות ושירות טכני, באמצעות מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של החברה. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד החברה בשאלות שונות לגביי מוצרים, התעניינות ועזרה באיתור משווק מורשה קרוב לאיזור מגורנו, בירור פרטים לגביי תנאי האחריות למוצר מסויים ואף הזמנת טכנאי לביצוע התקנה או שירות באחריות.
קריסטל מספר טלפון מוקד – 1-700-700-946.

מוקד קריסטל – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת קריסטל פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 16:30. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת קריסטל פועל בשעות 8:00 – 12:00. פנייה למוקד קריסטל יכולה להתבצע מסיבות שונות ומגוונות. ראשית ניתן ליצור קשר עם מוקד המכירות של המוקד, שם תוכלו לקבל מידע לגביי מוצר מסויים, הצעת מחיר או התעניינות במשווקים המורשים ובתנאי האחריות. בנוסף תוכלו להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת קריסטל, כדי לקבל שירות טכני עבור מוצר שרכשתם. ניתן לזמין טכנאי להתקנת המוצר במידת הצורך, לבצע הרחבת אחריות, לברר סטטוס של מוצר שנכנס למעבדה ועוד. בכל שאלה או פנייה ניתן להתקשר למספר טלפון שירות הלקוחות והמכירות של חברת קריסטל.

קריסטל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של קריסטל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת תדיראן גרופ המכילה בתוכה גם את חברת קריסטל, מציעה ללקוח שלה חבילת מוצרים כוללת במחיר משתלם. מוצרי קריסטל נחשבים למוצרים איכותיים ברמה גבוהה וזולים משמעותית ממותגים אחרים. במידה ואתם מעוניינים לקנות חבילת מוצרי חשמל בתקציב מוגבל, מומלץ מאוד להיכנס לאתר האינטרנט של חברת קריסטל, שם מוצעים מוצרי החברה במחירים משתלמים. חשוב לזכור שתמיד קיימת האפשרות גם להגיע לחנות המפעל של החברה, שם נוכל למצוא מוצרים שונים חדשים מתצוגה, אותם יתאפשר לנו לרכוש במחיר משתלם יותר מאשר מוצר חדש מקופסה. בדרך זו נוכל לחסוך משמעותית בעלויות הרכישה של חבילת המוצרים הנדרשת לנו בתקציב מוגבל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *