דורגז טלפון

דורגז טלפון

1900-72-4803
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30 - 15:00
שישי: לא ידוע.

דורגז – סקירה כללית

דורגז היא חברת גז גדולה בישראל. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות גז כוללים, כאשר בין לקוחותיה נמצא לקוחות פרטיים ועיסקיים או מוסדיים. חברת דורגז היא חלק מהתאגיד הגדול דור אלון ותפקידה להעניק ללקוחות פתרון כולל בתחום הגז, כלומר החל משלב הייעוץ ההנדסי והתכנון וההקמה של מערכת הגז בעסק או בבית הלקוח. בין המגזרים השונים בהם מטפלת חברת דור גז נמנים המגזר הפרטי, המסחרי והתעשייתי. דורגז יכולה לספק לכם אספקת גז במיכלים, שירותי גז מרכזי, מוצרי חימום על בסיס גז, מוצרי גז טיבעי ועוד. במידה ואתם מתעניינים במוצר מסויים או שירות שמספקת חברת דורגז ואתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר, או לחילופין שירות לאחר רכישה, אתם מוזמנים לפנות לחברת דורגז באמצעות מספר טלפון מוקד המכירות ושירות הלקוחות שלה.

דורגז מספר טלפון מוקד  –  1-800-35-11-22.

מוקד דורגז – מספר טלפון

במידה ואתם זקוקים לפנות למספר טלפון מוקד דור גז חשוב שתדעו מהי סיבת הפנייה שלכם. במידה ומדובר בשיחת חירום, בנושא דליפת גז, או תקלה במערכת הגז, יש לפנות באופן מיידי בכל שעה למוקד החירום של חברת דורגז. מוקד זה יהיה פעיל בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע והטיפול בו יהיה המהיר ומיידי. במידה ואתם מעוניינים לפנות למספר טלפון מוקד השירות של חברת דורגז שלא במקרה חירום, תוכלו לפנות אליו במהלך שעות הפעילות המקובלות שלו והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 15:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת דורגז יהיה סגור. בנוסף אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.dorgas.co.il. שם תוכלו לבצע מספר פעולות, כמו הזמנת בלוני גז ועוד. פנייה למוקד השירות של חברת דור גז מתאפשרת גם באמצעות כתובת המייל של החברה.

דורגז – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של דורגז מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אתם לקוחות חברת דורגז ואתם לא רוצים כל פעם מחדש להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה, כדי לשלם את החשבון הדו חודשי שלכם? בדיוק לשם כך ישנה אפשרות לשלם את החשבון ללא המתנה ובמשך עשרים וארבע שעות ביממה, באמצעות אתר האינטרנט של החברה. התשלום הוא נוח מהיר ויעיל ובסופו תקבלו גם אסמכתא עבור התשלום. בנוסף ניתן ורצוי להירשם להוראת קבע בכרטיס האשראי או בחשבון הבנק. כך תדעו בוודאות כי החשבון ישולם בזמן ולא תצטרכו לחכות להוראת התשלום, שיכולה להתעכב מסיבות שונות בדואר, דבר שיכול להוביל אתכם לקנסות ופיגורים בתשלום וכמובן תרצו להימנע מכך. מעבר להוראת קבע תוכל להוריד מכם את העול והצורך שבתשלום החשבון כל פעם מחדש ואת התלות בדואר ישראל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *