אדימקס מספר טלפון

אדימקס מספר טלפון

1900-72-4802
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 17:00
שישי: לא ידוע.

אדימקס – סקירה כללית

חברת אדימקס הינה חברה לייצור ושיווק מוצרי מחשב עולמית, כאשר היבואנית הרישמית של חברת אדימקס בישראל הינה חברת פיקוק מחשבים, אשר קיימת בישראל מראשית שנות השמונים והיא אחת מחברות המחשבים הגדולות והחזקות בישראל. חברת פיקוק מחשבים מייבאת לישראל מותגים עולמיים נוספים, מלבד את מוצרי חברת אדימקס והיא עוסקת בעיקר בייבוא של מוצרי תקשורת, אשר מחברים בין רשתות מחשבים מסוגים שונים לבית ולעסקים. כך לדוגמא תוכלו למצוא בחברת פיקוק מוצרים שונים, כגון מערכות של מצלמות במעגל סגור, אשר מבוססות על טכנולוגיית הip. בנוסף מציעה חברת פיקוק מוצרים מבית אדימקס, אשר מספקים ללקוחות החברה פתרונות מחשוב מתקדמים גם לבית וגם למשרד ומאפשרים להם לגלוש ברשת האינטרנט באופן אלחוטי וכן לחבר בין המחשבים השונים לרשת אחת. כדי לקבל מידע נוסף, או שירות אודות המוצרים השונים של חברת אדימקס, ניתן ליצור קשר טלפוני עם מספר טלפון מוקד חברת פיקוק מחשבים.

אדימקס מספר טלפון מוקד  –  09-7601346.

מוקד אדימקס – מספר טלפון

במספר טלפון מוקד אדימקס ישראל תוכלו לקבל מענה בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:30. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת אדימקס יהיה סגור. תוכלו להתקשר לברר לגביי המוצרים השונים של החברה, להתעניין לגביי תנאי האחריות, בירור לגביי התקנה והדרכה על מוצרים, לשאול שאלות טכניות וכן גם לקבל הצעות מחיר על מוצרים מסויימים. כמו כן במידה ואתם בעלי עסק חדש או קיים ואתם מעוניינים לשמוע על השירותים של חברת אדימקס לעסקים, בכל הקשור לתקשורת בין מחשבי העסק, אתם מוזמנים גם כן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד חברת אדימקס, לבירור פרטים נוספים לגביי מוצרי החברה במהלך שעות הפעילות.

אדימקס – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אדימקס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתן מתעניינים באחד ממוצרי חברת אדימקס, בודאי תרצו להכיר טוב יותר את המוצרים של החברה. מטרת מוצרי החברה היא לקשר אנשים יחד, ולכן חברת אדימקס עוסקת בתחום החדשני ביותר בתחום המחשבים והוא חיבור מחשבים תחת רשת אחת ללא חוטים. שימוש במוצרי החברה יכול להקל בצורה מהותית את העבודה שלנו ואת הפעילות שלנו כצוות במשרד אחד וגם את חווית השימוש שלנו בבית. לחברת אדימקס מוצרים קלים ופשוטים באופן יחסי לתפעול והיא מציעה ללקוחות שלה מוצרים שונים כגון מתגים, משדרים, מוצרי תקשורת אלחוטיים וקווים, כמו ראוטרים, כרטיסי רשת אנטנות, שרתי מדפסות ועוד. במידה ותרצו לשמוע עוד פרטים על מוצרי חברת אדימקס, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת אדימקס בישראל, הלא היא חברת פיקוק מחשבים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *