משרד החינוך טלפון

משרד החינוך טלפון

1900-72-4799
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-15:00
שישי: לא ידוע.

משרד החינוך – סקירה כללית
משרד החינוך הוא המשרד שאמון על כל תחומי החינוך במדינה, החל מהגנים לפעוטות וכלה בתיכונים, מוסדות השכלה גבוהה ולימודים מקצועיים. משרד החינוך בונה את מסגרת החינוך בישראל והוא אחראי על התוכן הנלמד בבתי הספר השונים, על העסקת אנשי מקצוע, תפעול בתי הספר ועוד. בנוסף נוכל למצוא במשרד החינוך מסגרות חדשות וייחודיות כמו עוז לתמורה, אופק חדש, יום לימודים ארוך ועוד. במידה ויש לכם שאלות לגביי מועד פתיחת הלימודים, תכני הלימודים בגילאים השונים, רישום למוסדות החינוך ועוד, תוכלו לפנות למספר טלפון מוקד משרד החינוך במהלך שעות הפעילות שלו. ניתן לפנות אל המשרד גם באמצעות אתר האינטרנט שלו, אשר הוא נוח ויעיל ומאפשר לנו לקבל מידע רב אודות פעילות המשרד ועוד.
משרד החינוך מספר טלפון מוקד – 1-800-25-00-25.

מוקד משרד החינוך – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד משרד החינוך פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של משרד החינוך יהיה סגור. ניתן לפנות למוקד בשאלות מגוונות ובפניות שונות. ראשית משרד החינוך אחראי על ההרשמה למוסדות החינוך השונים. הוא קובע את תנאי ההרשמה, התוכן הנלמד בכל שכבת גיל, עלויות רישום למוסדות השכלה גבוהה ואפילו את תנאי הקבלה למורים וגננות במסגרות השונות. במידה ואתם רוצים לברר דבר מה, או להגיש תלונה על איש מקצוע במוסד החינוכי של ילדיכם, תוכלו לפנות ישירות למספר טלפון מוקד שירות של משרד החינוך. ניתן לברר במוקד לגביי בחינות ארציות כגון מיצ״ב בתחומים שונים, או לברר לגביי מוסדות שונים במקום מגורים חדש וכמו כן לגביי הסעות ממומנות למוסדות אלה במידת הצורך. בכל שאלה או פנייה חשוב לפנות ישירות למספר טלפון מוקד משרד החינוך, שם ישמחו לסייע לכם.

משרד החינוך – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של משרד החינוך מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – לפעמים הדרך הנוחה ביותר לקבל מידע מסויים, היא פשוט להתקשר למוקד שירות הלקוחות של אותו מוסד. כך גם במקרה של משרד החינוך. לא רבים יודעים שישנו מענה טלפוני אנושי במהלך היום, שיוכל לסייע לכם לפתור בעיות, או לקבל מענה על שאלות מסויימות הקשורות למשרד. למרות זאת, לא תמיד יש לנו בהכרח צורך לפנות למספר טלפון מוקד משרד החינוך, ואנו יכולים לקבל את התשובות לשאלותינו באופן מהיר ויעיל, גם דרך אתר האינטרנט של משרד החינוך. אתר האינטרנט מציע שירותים בקליק, כגון השאלת ספרי לימוד, לוח אירועים ארצי, לוח חופשות עדכני, חוזרי מנכ״ל, תשלומי הורים ועוד. פרטים לגביי כל אלה תוכלו לקבל ישירות דרך האתר, מבלי הצורך לפנות למספר טלפון וקד משרד החינוך.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *