אלדן מספר טלפון

אלדן מספר טלפון

1900-72-4771
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-18:00
שישי: 8:00-13:00

אלדן – סקירה כללית

חברת אלדן היא חברה גדולה ומוכרת בישראל. בכל שנה חברת אלדן מעניקה שירותים למאות אלפי לקוחות. חברת אלדן שמה דגש עם חווית הקנייה של הלקוח ודואגת לתפעל סניפים נגישים בכל רחבי הארץ, לאפשר ללקוחות שלה שירות לקוחות זמין ויעיל באמצעות מספר טלפון מוקד מיוחד שהיא מפעילה ועוד. חברת אלדן מספקת שירותי רכב שונים, כגון שירותי מכירת רכב מליסינג, ליסינג תפעולי או מימוני, השכרת רכב בארץ ובעולם, רכישת רכב מיד ראשונה ואפילו ביצוע של טרייד אין על הרכב הישן שלכם. בכל שאלה או בקשת עזרה אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מספר טלפון מוקד אלדן וזאת באמצעות אחת מהדרכים המקובלות והן המוקד הטלפוני של החברה, המייל של שירות הלקוחות, או אפילו עמוד הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה. במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת אלדן תוכלו לברר גם פרטים כספיים, שינוי אמצעי תשלום, או בירור לגביי השירותים אותם אתם כבר מקבלים מהחברה.

אלדן מספר טלפון מוקד  –  *3003.

מוקד אלדן – מספר טלפון

מוקד אלדן פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אלדן יהיה פעיל בשעות 8:30 – 14:00. במהלך שעות אלה תוכלו להתקשר למוקד אלדן ולברר פרטים מגוונים אודות סניפי הרשת השונים, שעות פעילות, דרכי הגעה, מתן שירותים ועוד. כמו כן תוכלו לקבל הצעות מחיר לשירותים שונים, לברר לגביי היתרונות שברכישת שירות זה או אחר מחברת אלדן וכמובן גם לקבל שירות עבור רכב שרכשתם או השכרתם כבר. שירותי הרכב אותם מעניקה אלדן ללקוחותיה הם שירותי ליסינג שונים, מכירה והשכרת רכבים לתקופות שונות ועוד. במידה ויש לכם שאלות אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של חברת אלדן, בוא תמצאו מידע נרחב, במידה ולא תמצאו את מבוקשכם תוכלו גם תמיד להתקשר למספר טלפון מוקד שירות לקוחות של חברת אלדן.

אלדן – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אלדן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתה בעל עסק גדול או קטן ואתה מספק רכבים לעובדים שלך, חשוב שתדע כי ישנה אפשרות לניהול צי הרכב הפרטי שלך באמצעות שירותי ליסינג של חברת אלדן. אלדן הינה חברה מקצועית המתמחה בשירותי הרכב השונים והיא יכולה לבצע עבורך את ניהול צי הרכב בחברה שלך. היתרון הגדול שבשימוש בצי רכב מחברת אלדן, הוא שהעובדים שלך יוכלו להתמקד אך ורק בעבודה שלהם, מכיון שהם לא יצטרכו להשקיע זמן ומאמץ בביצוע מבחני רישוי לרכבים שלהם, לתחזק אותם, ללכת למוסך, מכיוון שלמעשה חברת אלדן לוקחת אחריות מלאה על הרכב ותבצע את כל הטיפולים עבורכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *