אלקטרה מספר טלפון

אלקטרה מספר טלפון

1900-72-4816
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:30-16:00
שישי: 07:30-12:00

אלקטרה – סקירה כללית

חברת אלקטרה הינה חברה גדולה בישראל, אשר תפקידה לספק ללקוחותיה שירותי מיזוג אויר ושירותי קירור. חברת אלקטרה היא חברה ותיקה הקיימת כבר למעלה משישים שנה. הבעלים של חברת אלקטרה בישראל היא חברת אלקו החזקות בע״מ. כאשר אנו מחפשים מוצר אלקטרוניקה כלשהו, חשוב לנו לקנות מוצר שלא רק יתאים לנו במחיר, אלא גם יתהדר בתכונות כמו איכות, עיצוב חדשני ולא פחות חשוב שהמוצר יהיה חסכוני בחשמל, באמצעות העובדה שישתמש באנרגיה ירוקה השומרת על איכות הסביבה. את כל התכונות הללו נוכל למצוא במוצרי אלקטרה, לפי טענת החברה. כמעט בכל בית בישראל יימצא מוצר או יותר של חברת אלקטרה ולכן היא למעשה אחת מחברות שירותי מיזור האויר והטכנולוגיה הביתית, הגדולות בישראל. בין המוצרים השונים שמציעה למכירה חברת אלקטרה, נמצא סוגים שונים של מזגנים ביתיים במגוון גדלים, תפוקות וייעודים. מזגנים עיליים, מפוצלים, מיני מרכזיים ועוד וכן גם מיזוג בטכנולוגיית האינוורטר המשוכללת והחסכונית. בנוסף לתחום מיזוג האויר, מציעה אלקטרה גם מוצרים שונים ומגוונים לבית כגון מקררים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחי כלים ועוד. בנוסף קיימים בחברת אלקטרה גם מוצרים בתחומי התקשורת הבידורים והמחשבים. לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים והשירותים השונים, שמעניקה חברת אחקטרה בישראל, ניתן לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה.

אלקטרה מספר טלפון מוקד  –  1-700-50-4000.

מוקד אלקטרה – מספר טלפון

חברת אלקטרה מספקת ללקוחותיה וללקוחות חדשים את כל המידע הדרוש להם והסיוע, באמצעות מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה במספר הטלפון שלה. מוקד זה מופעל בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 7:30 – 16:00. בימי שישי ובערבי חג המוקד פעיל בין השעות 7:30 – 12:00. ניתן להתקשר למוקד מכל מיני סיבות, בינהן בירור לגביי מוצר מסויים, קבלת הצעת מחיר, בירור אודות המשווקים המורשים אצלם נוכל לרכוש את המוצר, הנחות מיוחדות ואף הזמנת טכנאי להתקנה ראשונית, או לחילופין לגביי צורך בתיקון או חלקי חילוף, במסגרת האחריות על המוצר או לאחריה.

אלקטרה – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אלקטרה מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון –  חברת אלקטרה מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי שנקרא אלקטרה מינימקס, שהוא למעשה מערכת מיזוג דירתית אישית. ניתן להתאים אותה לסוגים מסויימים של מזגנים מחברת אלקטרה והיא מאפשרת לנו חיסכון של עד 30% מצריכת החשמל בהשוואה למזגן רגיל. ההתקנה הינה נוחה ופשוטה והיא מאפשרת לנו שליטה מיידית בטמפרטורה של כל חדר בנפרד, באמצעות דמפרים המותקנים בכל חדר. ניתן לחבר למערכת עד שישה חדרי שינה והיא נחשבת למערכת חכמה וחסכונית ונוחה לשימוש. לבירור אודות המערכת, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של אלקטרה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *