הפניקס מספר טלפון

הפניקס מספר טלפון

1900-72-4764
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 – 17:00
שישי: לא ידוע.

הפניקס – סקירה כללית

חברת הפניקס הינה חברת ביטוח חשובה בישראל, אשר מציעה לכל הלקוחות שלה מגוון שירותי ביטוח ופוליסות ייחודיות ומותאמות באופן אישי. חברת הפניקס מציעה מגוון רחב של פוליסות בתחומי ביטוח שונים, כגון ביטוחי דירה, ביטוחי רכב, ביטוח נסיעות לחו״ל, ביטוחי בריאות, ביטח סיעודי, אובדן כושר עבודה ועוד. למעשה כל סוג ביטוח שנחפש, נוכל למצוא גם בחברת הפניקס. חברת הפניקס נחשבת לחברה מקצועית, אשר מציעה פוליסות מקיפות להגנה על הלקוח המבוטח. במידה ואתם מתעניינים ברכישת פוליסת ביטוח כלשהי, הקפידו לקבל מספר הצעות מחיר לצורך השוואת מחירים וכן גם את תנאי הפוליסה. כדי לקבל הצעת מחיר לפוליסה, או לקבל שירות והסבר אודות פוליסה קיימת על שמכם, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת הפניקס.

הפניקס מספר טלפון מוקד  –  *3455.

מוקד הפניקס – מספר טלפון

מוקד הפניקס פועלבימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת הפניקס יהיה סגור בכל שעות היממה. המוקד מופעל על ידי נציגים שעברו הסמכה מטעם הפניקס לסייע ללקוחות המתקשרים בנושאי הביטוח השונים, אך הם אינם סוכני ביטוח. לצורך קבלת ייעוץ כולל מסוכן ביטוח תצטרכו לתאם פגישה עם יועץ מוסמך. כאשר אתם פונים ליועץ כזה דאגו שהוא יעבוד עם מספר חברות ביטוח וכך תדעו שיתן לכם את ההצעה המשתלמת ביותר ולא דווקא את זו של החברה איתה הוא עובד באופן קבוע. מוקד הפניקס יוכל לסייע לכם בכל שאלה לגביי החברה, פוליסות הביטוח אשר קיימות בה, הצעת מחיר ואף הזמנת פוליסה ותשלום בגינה. מעבר לשעות הפעילות ניתן להשאיר הודעה למוקד באמצעות אתר האינטרנט של חברת הביטוח הפניקס, או לחילופין באמצעות כתובת המייל שלה.

הפניקס – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של הפניקס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רוב בני האדם לא ירצו לפנות ישירות לחברת הביטוח בבקשה לביטוח. הם חשים כי זה גדול עליהם והם אינם מבינים בתחום ומעדיפים לסמוך על סוכן ביטוח אחד שידאג לספק להם חבילה כוללת של ביטוחים הנחוצים להם באופן אישי. כאשר אתם בוחרים את סוכן הביטוח שלכם, ראשית חשוב שתדאגו שהוא יהיה סוכן שעובד עם מספר חברות במקביל, כך למעשה תדעו בודאות שהוא ייבחר עבורכם את הההצעה המשתלמת ביותר ויבצע עבורכם למעשה את השוואת המחירים. במידה ואתם מעוניינים להכיר יותר את תחום הביטוחים המבוקש, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הפניקס ולמצוא בו מגוון כתבות ומאמרים בנושא הביטוחים השונים וכך תוכלו להגיע מוכנים יותר לפגישה עם סוכן הביטוח שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *