גולן טלקום מספר טלפון

גולן טלקום מספר טלפון

1900-72-4742
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-21:30
שישי: 8:00-13:30

גולן טלקום – סקירה כללית

גולן טלקום היתה חברת הסלולאר הראשונה שהכריזה מלחמה על החברות הותיקות בשוק והציעה מחירים תחרותיים לחבילות משולבות הכל כלול, של שיחות, הודעות, גלישה סלולארית ושיחות לחו״ל. חבילות אלה שינו את עולם הסלולאר כשהציגו מחיר נמוך בצורה משמעותית, ממה שהיה נהוג לשלם עד כה. לחברת גולן טלקום ישנו אתר נוח לתפעול, שמציע ללקוחות החברה להתחבר לשירותים באמצעות האתר בלבד, כמו גם לצפות בחשבוניות, להדפיס אותם ועוד. כחלק מהשירות שמעניקה חברת גולן טלקום ללקוחותיה, היא מפעילה מספר טלפון מוקד שירות לקוחות ומכירות, אליו ניתן להתקשר בכל שאלה או בקשה. דרך המוקד ניתן להזמין שירותים, להזמין כרטיס סים חדש, לבצע ניוד למספר קיים, להחליף ולשנות פרטים במנוי, לשנות אמצעי תשלום או אפילו להחליף חבילה ולהתנתק משירותים. ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד גולן טלקום במהלך שעות הפעילות המקובלות.

גולן טלקום מספר טלפון מוקד  –  1800016058.

מוקד גולן טלקום – מספר טלפון

במספר טלפון מוקד גולן טלקום תוכלו להנות משירותים שונים במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 21:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת גולן טלקום יהיה פעיל בין השעות 8:00 – 13:00.  בין השירותים אותם תוכלו לקבל נמצאים שירותי הניוד, הזמנת קו חדש, מעבר בין מסלולים, ניתוק קו, שינוי פרטים במנוי, כמו אמצעי תשלום, או שם בעל המנוי, דיווח על תקלה במוקד הטכני של החברה ועוד. כל פנייה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת גולן טלקום תיבחן לגופה ותטופל באופן היעיל והטוב ביותר. שימו לב שחברת גולן טלקום גם מפעילה אתר אינטרנט חכם ונוח לתפעול, בו תוכלו לבצע את מרבית השירותים באופן עצמאי וזאת מבלי הצורך בכלל להתקשר למוקד השירות של החברה ולהמתין זמן מיותר על הקו. כמו כן ניתן לפנות לחברה באמצעות הפנייה הישירה באתר, או באמצעות המייל של החברה.

גולן טלקום – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של גולן טלקום מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – כיום בעידן הסלולאר והמחירים התחרותיים, בכל יום יוצא מבצע חדש שובר שוק. במספר טלפון מוקד גולן טלקום יכולים אולי למסור לכם פרטים אודות המבצעים החדשים של החברה, אך לא תוכלו לדעת תמיד מתי להתקשר. בדיוק בשביל זה קיים אתר האינטרנט של החברה. באתר תוכלו לברר מהם המבצעים החדשים ומה הם כוללים וכך תוכלו לעבור למסלול טוב יותר, ממה שאתם רשומים אליו כרגע. שימו לב שעל פי חוק הניוד, אתם רשאים לעבור מחברה לחברה בקלות וביעילות. הכנסו עוד היום לאתר גולן טלקום ותהנו מחבילות במחירים משתלמים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *