גרופון טלפון

גרופון טלפון

1900-72-4744
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

גרופון – סקירה כללית
חברת גרופון הינה חברה בינלאומית, אשר שלה סניף בישראל. החברה היא למעשה פורצת הדרך הראשונה בתחום הקופונים הוירטואליים. כאשר היא הציעה ללקוחותיה מגוון רחב של קופונים על מוצרים בתחומים שונים, אשר מוזילים את המחיר בצורה משמעותית. האופן שבו עובדת השיטה של גרופון, הוא להשיג הנחה משמעותית על מוצר, או שירות מסויים, על בסיס הכוח של הכמות העתידית והמובטחת לספק השירות או המוצר. למעשה גרופון מציעים לנו מגוון רחב של מוצרים בתחום החשמל, בית, פנאי, תיירות ועוד ואנו יכולים לרכוש אותם באמצעות אתר גרופון, או באמצעות גרופון טלפון במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק של אותו מוצר. כדי שמכירה תצא לפועל יש צורך במספר רוכשים ראשונים, שירכשו את המוצר וכך יגיעו למכסה אותה דורש הספק. כדי ליצור קשר עם חברת גרופון ישראל ניתן לפנות למייל שירות הלקוחות המופיע באתר האינטרנט של החברה, או באמצעות גרופון טלפון.
גרופון טלפון מוקד שירות לקוחות – 09-7662157.

גרופון – מספר טלפון
מעוניינים לרכוש מוצר מסויים שמוצע למכירה באתר האינטרנט של גרופון, אך רוצים לקבל פרטים נוספים? רכשתם מוצר ואתם מעוניינים לברר לגביי איסוף עצמי שלו? רוצים לבטל עסקה שבוצעה באמצעות אתר גרופון? בכל שאלה ניתן לפנות ישירות למספר טלפון של חברת גרופון. במוקד שירות הלקוחות תוכלו לקבל מידע אודות המוצרים והשירותים המוצעים למכירה באתר האינטרנט של החברה, או לחילופין להתלונן על משלוח שלא הגיע, לבטל עסקה, להתייעץ ועוד. גרופון טלפון נותן מענה ללקוחות החברה הקיימים והחדשים במהלך שעות הפעילות שלו. מעבר לשעות הפעילות ניתן לפנות למוקד טלפון גרופון, גם באמצעות אתר האינטרנט של החברה ובאמצעות המייל שלה [email protected] נציגי החברה יחזרו אליכם ביום הפעילות הבא בנוגע לפנייתכם.

גרופון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של גרופון מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בכניסתכם הראשונה לאתר גרופון תתבקשו למסור מייל. ברוב המקרים איננו אוהבים למסור מיילים באתרי אינטרנט, מכיוון שזה עלול להוביל למתקפת ספאם במייל. אך דווקא באתר גרופון, מסירת המייל היא מומלצת, שכן לא תמיד נוכל להיכנס לגרופון לבדוק קופונים חדשים ובאמצעות המייל נקבל דיווח על כל הקופונים החדשים והרלוונטים עבורנו, באופן מיידי וכך לא נוכל לפספס קופונים שחיכינו להם. חשוב לזכור כי כל קופון הוא בעל תוקף ואנו עלולים להפסיד קופון מסויים, במידה ולא נכנס בזמן לאתר לבדוק. בנוסף מומלץ מאוד להזין את כתובת המגורים שלנו, כך גרופון יוכל למעשה להפנות אותנו אך ורק לקופונים הרלוונטים לאיזור מגורנו. זאת במיוחד בתחום השירותים השונים, כגון ספא, חנויות, מסעדות ועוד.

טיפ שני – אל מוקד גרופון טלפון מומלץ להתקשר בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלה המוקד מקבל פחות שיחות באופן יחסי ולכן זמני ההמתנה קצרים במיוחד ותקבלו מענה איכותי מנציג בתוך זמן קצר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *