עיתון הארץ טלפון

עיתון הארץ טלפון

1900-72-4766
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 06:30-12:00
שישי וערבי חג: 06:30-12:00

הארץ שירות לקוחות
עיתון הארץ הוא אחד היומונים הוותיקים בישראל. הארץ הוקם בשנת 1918, ולאחר שנה החל להיקרא בשם המוכר כיום "הארץ". בשנת 2009, תפוצת העיתון מנתה כ-70,000 עותקים והוא התברג במקום השלישי מיד לאחר היומונים ידיעות אחרונות ומעריב.
הארץ מיועד לכלל הציבור ולאנשי עסקים, ונותן משקל רב לפרשנויות, מאמרים ודיווחים בנושאי מדיניות חוץ, כלכלה, פוליטיקה, חברה, מדע, תרבות ועוד. העיתון נמנה בין העיתונים הבודדים בישראל שאינם משתייכים למפלגה כלשהי, אולם עובדה זו לא מנעה ממנו לנקוט עמדות שונות בענייני השעה. מנויי העיתון יכולים לקרוא את מגוון הכתבות, המאמרים ותחקירי העומק באתר האינטרנט ובאמצעות הרשמה לשירות "מנוי דיגיטל", המאפשר להם לצפות בתכנים גם דרך האייפון. כמו כן, ניתן לפנות למערכת העיתון וליצור קשר עם ההנהלה בכמה אופנים: באמצעות אתר האינטרנט הרשמי, בכתובת: www.haaretz.co.il, באמצעות מוקד שירות הלקוחות הטלפוני ובאמצעות שליחת טופס מקוון.

הארץ שירות לקוחות – ערוצי שירות
באתר האינטרנט יכולים מנויי הארץ למצוא מבזקי חדשות, תקצירי חדשות מהארץ ומהעולם, מדורי דעות ובלוגים, תחקירי עומק, כתבות ומאמרים בנושאי: טלוויזיה, בריאות, אוכל, שוק ההון, ספורט, טיולים, מדע, אומנות, אקטואליה ועוד. בנוסף, ניתן לפנות למערכת העיתון באמצעות טופס מילוי הבקשות המופיע באתר. כמו כן, ניתן לרכוש דרך האתר מנוי שנתי לעיתון, על מנת לקבל גישה חופשית לכל התכנים המופיעים באתר ובאייפונים (מנוי זה נקרא בשם "מנוי דיגיטל").
דרך נוספת לקבל מידע על הצטרפות כמנוי ולפנות לאחד מנציגי השירות בנושאים כלליים היא דרך מוקד שירות הלקוחות הטלפוני בשעות הפעילות. כתובת מערכת הארץ למשלוח מכתבים: זלמן שוקן 21, ת.ד. 59024 תל אביב, מיקוד: 6159001.

הארץ שירות לקוחות – מספר טלפון
מספר הטלפון של מחלקת המנויים הינו: 03-5121333. מספר הפקס הינו: 03-5121349, וכתובת הדואר האלקטרוני: [email protected]
מוקד שירות הלקוחות מטפל בפניות בנושאים כלליים או בנושאים הקשורים לחשבון המנוי, בטלפון: 1700-700-506 או 5200*. שעות הפעילות הן בימים א'- ה' בין השעות 06:30-12:00 ובימי ו' בין השעות 06:30-12:00 (המוקד פעיל בשעות הבוקר בלבד). לרכישת מנוי יש להקיש לשלוחה מספר 1 ולחייג בימים א'- ה' בין השעות 09:00-21:00.

הארץ שירות לקוחות – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: לעיתים קרובות, בשל עומס פניות במוקד שירות הלקוחות, זמני ההמתנה עשויים להיות ארוכים מהרגיל. אם ברצונכם לרכוש מנוי ליומון הארץ או מנוי לשירותי הדיגיטל מומלץ להפנות את בקשתכם באמצעות טופס מקוון.
טיפ שני: מוקד שירות הלקוחות של עיתון הארץ פעיל בשעות הבוקר בלבד. במידה ושכחנו ליצור קשר עם המוקד ואנו זקוקים בדחיפות לנציג שירות לצורך הודעה בדבר שינוי כתובת, שינוי זמני אספקה וכדומה מומלץ לפנות באחד מהאופנים הבאים: שליחת פניה בפקס, בדואר האלקטרוני או באמצעות שליחת פניה בטופס מקוון לנציג שירות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to עיתון הארץ טלפון

  1. מאת יואב ניר:

    לעיתון היקר שלום רב,אדה לכם אם תוכלו את נושא האוכל המשמין במסעדות ובתי מלון ,שם שמים באוכל כמויות עצומות של שמן שגורמות להשמנה ולבריאות לקויה ,כביכול כדי לעשות את האוכל טעים,אך ניתן להרגיל את הצרכנים לאוכל שמן הרבה פחות ועדיין להנות ממנו,בכבוד רב,ניר יואב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *