אוניברסיטת חיפה טלפון

אוניברסיטת חיפה טלפון

1900-72-4848
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-15:45
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת חיפה – סקירה כללית
אוניברסיטת חיפה הינה האוניברסיטה הגדולה והמוערכת ביותר בצפון הארץ, כאשר מעבר להיותה מוסד אקדמי מוכר, היא גם מסמלת בצורה הטובה ביותר את איחוד המגזרים השונים ואת סמל הדו קיום. הרכב הסטודנטים באוניברסיטת חיפה הוא מגוון והוא כולל חילוניים ודתיים, יהודים וערבים ועוד. לומדים בין כותלי האוניברסיטה הצפונית כעשרים אלף סטודנטים, במגוון רחב של פקולטות ומסלולי לימוד. בין מסלולי הלימוד נמצא את לימודי תואר ראשון במסגרת חד חוגית, דו חוגית, לימודי תואר שני, לימודי תעודה ועוד. כמו כן הפקולטות השונות הקיימות באוניברסיטת חיפה הן לדוגמא מדעי החברה, אומנות, הנדסה, משפטים ועוד. כדי לקבל מידע נרחב אודות שיטת ההרשמה לאונברסיטת חיפה, קבלת ערכת רישום, בירור על עלויות ומלגות שונות ועוד, ניתן לפנות ישירות למספר טלפון מוקד אוניברסיטת חיפה. במוקד תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות שלכם ואף לברר פרטים לגביי אחד מהימים הפתוחים הקרבים בסמוך למועדי ההרשמה.
אוניברסיטת חיפה מספר טלפון מוקד – 04-8240111.

מוקד אוניברסיטת חיפה – מספר טלפון
כמה אמור לעלות תואר ראשון? כמה שנים לומדים משפטים? איך אני יכול לקבל הנחה או מלגה על הלימודים? מה עדיף תואר חד חוגי או דו חוגי? על שאלות אלה ואחרות תקבלו מענה, באמצעות פנייה למספר טלפון מוקד אוניברסיטת חיפה. פרטים אלו ואחרים תוכלו למצוא גם באתר האינטרנט של האוניברסיטה בכתובת [email protected] במידה ולא תמצאו את מבוקשכם באתר האינטרנט של האוניברסיטה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד מספר טלפון של אוניברסיטת חיפה ולקבל מענה מהיר ויעיל מנציג מטעם האוניבסיטה. שימו לב שניתן להגיע גם לימים הפתוחים המרוכזים, אליהם מזמינה אתכם האוניברסיטה לפני כל מועד רישום, שם תוכלו להתעניין במסלולים השונים ובפקולטות השונות המוצעות לכם באוניברסיטת חיפה. ניתן לקבל מידע ולהירשם לאחד מהימים הפתוחים הבאים באמצעות מספר טלפון מוקד אוניברסיטת חיפה.

אוניברסיטת חיפה – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אניברסיטת חיפה מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם רוצים לקבל מענה מהיר ויעיל ממוקד אוניברסיטת חיפה, אך בגלל אילוצים אינכם יכולים להתקשר למוקד ולהמתין על הקו, אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר האינטרנט של האוניברסיטה ולהעביר באמצעותו פנייה כתובה במייל לנציגי המוקד של אוניברסיטת חיפה. הנציגים יוכלו לחזור אליכם בשעה שתבקשו ולתת לכם מענה על כלל שאלותיכם בזמן שמתאים לכם ביותר. במידה ואתם בוחרים להתקשר למוקד בכוחות עצמכם, כדאי להתקשר למספר טלפון מוקד אוניברסיטת חיפה דווקא בשעות הצהריים, בהן המוקד זמין יותר לענות לשיחתכם. מוקד טלפון אוניברסיטת חיפה יוכל לענות על כל שאלותיכם בנושאים השונים לגביי הלימודים במוסד ההשכלה הגבוהה אוניברסיטת חיפה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *