הראל מספר טלפון

הראל מספר טלפון

1900-72-4755
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 – 16:00
שישי: לא ידוע.

הראל – סקירה כללית

חברת הראל היא לא רק חברת ביטוח, אלא גם חברת פיננסיים גדולה בישראל. חברת הראל מספקת ללקוחות שלה מגוון רחב של שירותים בתחום הביטוח והפיננסיים, כך שלמעשה הם יכולים באמצעות חברה אחת לקבל את כל השירותים הדרושים להם. כך למעשה הם יכולים לנהל את ביטוח הרכב, ביטוחי הדירה, החסכונות הפנסיונים, ביטוחי החיים ואובדן כושר העבודה והכל דרך אותה חברה – חברת הראל. היתרון של להיות לקוח של חברה גדולה שמנהלת גם ביטוחים כלליים, גם ביטוחי בריאות וגם כסף בשוק ההון, הוא יתרון גדול עבור רוב הלקוחות ולכן הם בוחרים בחברת הראל. זאת הסיבה כי חברת הראל שולטת כיום בחמישית מתחום הביטוח בישראל ולכן נחשבת לחברה גדולה וחשובה. היתרון הגדול של להיות לקוח של הראל הוא שתוכלו לקבל מגוון הטבות בלעדיות ללקוחות הראל וכך תוכלו ליצור לעצמכם כיסוי ביטוחי רחב במחיר מוזל באופן יחסי ובתנאים מועדפים.

הראל מספר טלפון מוקד  –  03-7547777.

מוקד הראל – מספר טלפון

אל מספר הטלפון של מוקד הראל תוכלו לפנות בכמעט כל שאלה, החל מבקשה להצעת מחיר על פוליסה מסויימת, בירור לגביי סוכן שעובד עם הראל, שינוי פרטים בפוליסה שלכם, הוספת מוטבים, עדכון כתובת ועוד. אל מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת הראל תוכלו לפנות בצורה טלפונית, במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 16:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת הראל יהיה סגור. מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של הראל בטרם תפנו למוקד הטלפוני, כדי שתוכלו לברר ראשית האם הראל מספקת את השירות אותו אתם מחפשים וכמו כן תוכלו לקבל מידע נרחב אודות השירות וכך תוכלו להגיע מוכנים לשיחה או לפגישה עם סוכן הביטוח הרלוונטי.

הראל – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של הראל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רבים מכירים את חברת הראל כחברה לביטוח ולפיננסיים. אנחנו מכירים את הביטוחים הרגילים שהם ביטוחי הרכב, הדירה והחיים, אך לא תמיד חושבים על שאר התחומים בחיים שכדאי לבטח אותם. כדי שלא ניזכר מאוחר מידי, מציעה חברת הראל פוליסות ייחודיות לביטוח של מוצרים הכרחיים. כך למשל קיים מוצר שנקרא ״חתונה בטוחה״. רובנו לא היו חושבים שאת האירוע השמח בחיינו יש לבטח, אך למעשה זהו אירוע רב משתתפים ויקר מאוד ולכן מומלץ לבטח אותו. כמו כן הראל השיקה לאחרונה מסלול ביטוחי ייחודי לילדים שנקרא ״הראל קידס״ שהוא מסלול חיסכון ייחודי לילד שלכם מגיל צעיר. במידה ואתם מתעניינים באחד מהמסלולים הבאים צרו קשר עם מספר טלפון מוקד הראל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *