הרץ מספר טלפון

הרץ מספר טלפון

1900-72-4822
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

הרץ – סקירה כללית

חברת הרץ הנה חברת שירותי רכב גדולה בארץ ובעולם. חברת הרץ קיימת בישראל החל משנות ה-60, כאשר הסניף בישראל מעניק ללקוחות החברה שירותים שונים בינהם שירותי מכירת רכב, ליסינג לפרטיים ולעסקים, השכרת רכב בארץ וביעדים שונים בעולם  ועוד. לחברת הרץ ישנו אחד מציי הרכב הגדולים ביותר בישראל, כאשר צי הרכב שלהם מונה למעלה משלושה מיליון רכבים מסוגים שונים בדרגות שונות. לצורך התעניינות באחד השירותים, קבלת שירות לאחר סגירת עסקה, קבלת הצעת מחיר מסודרת לשירות מסויים ועוד, ניתן לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת הרץ בישראל, על ידי פנייה ישירה למספר הטלפון שלו, או באמצעות פנייה לכתובת המייל של החברה או אתר האינטרנט שלה, אשר מאפשר לנו פנייה ישירה למוקד שירות הלקוחות. במוקד זה יענו לכם נציגי החברה שתפקידם לטפל ולתת לכם מענה בכל שאלה.

הרץ מספר טלפון מוקד –   *3113

מוקד הרץ – מספר טלפון

מוקד שירות הלקוחות של חברת הרץ זמין עבור לקוחות החברה  בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 18:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת הרץ יהיה זמין בשעות 9:00 – 12:00. במידה ואתם רוצים לרכוש רכב, אך חוששים מקניית רכב מיד שנייה, שבה אין לכם מידע לגביי הרכב אותו אתם רוכשים ובטח שלא אחריות. כמו כן תצטרכו להגיע עם הון עצמי לא קטן לרכישה, או לקחת הלוואה בתנאים לא נוחים, האופצייה הטובה ביותר העומדת בפניכם היא לקנות רכב מחברת שירותי רכב כגון הרץ, או לחילופין להצטרף לשירות הליסינג הפרטי של החברה. באופן הזה תוכלו להנות מהשקעה קטנה יחסית של הון עצמי על פי היכולת שלכם וכמובן לנהוג ברכב חדש על הכביש. כל אלה ועוד הם רק חלק מהיתרונות שבשירותי חברת הרץ או חברות שירותי רכב אחרות בארץ וכדי לקבל עוד פרטים לגביי הצטרפות אתם מוזמנים להתקשר למספר טלפון מוקד הרץ בישראל.

הרץ – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של הרץ מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מכרת את הרכב שלך ואתה מחפש רכב חדש או מחכה לקבל את הרכב החדש שקנית וביינתים חייב להשכיר רכב בארץ? טס לחו״ל ומחפש להשכיר רכב לתקופת השהות שלך במדינת היעד? בדיוק בשביל זה קיימת אפשרות השכרת רכבים בארץ ובחו״ל בחברת הרץ. בטרם תפנה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת הרץ, חשוב שתדע מספר דברים, כדי שתוכל לשאול עליהם בשיחה עם נציג המכירות. ראשית  במידה ואתה מתכוון להחזיר את הרכב במקום השונה ממקום הלקיחה שלו תחוייב במס העברה. חשוב שתבדוק זאת בטרם תזמין את הרכב ותיקח בחשבון סכום זה. כמו כן חשוב לברר על נושא הביטוח ומה הוא כולל. לא פעם משתלם להוסיף תוספת ביטול או החזר השתתפות עצמית. חשוב לבדוק האם ייגבה מכם אשראי לביטחון או פיקדון מסויים. אודות כל הנושאים הללו תוכלו ללמוד באתר האינטרנט של חברת הרץ.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *