הרץ שירות לקוחות

הרץ שירות לקוחות

1900-72-4822
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

הרץ – סקירה כללית
חברת הרץ הינה חברת שירותי רכב מהגדולות בעולם. לחברת הרץ סניף ישראלי שקיים עוד משנות השישים והוא מעניק שירותי רכב שונים בארץ ובעולם. בין השירותים השונים שמעניקה חברת הרץ נמצא שירותי השכרת רכב בארץ ובעולם, מכירת רכבים מיד ראשונה, שירותי ליסינג תפעולי ועוד. חברת הרץ נחשבת לאחת מציי הרכב הגדולים ביותר בישראל והיא מונה כשלושה מיליון רכבים שונים בדרגות מחיר שונות. בבואנו לבחור רכב מחברת הרץ, בין אם לצורכי השכרה, ליסינג או רכישה, חשוב שנבחר את קבוצת הרכבים המתאימה לנו מבחינת התנאים ומבחינת טווחי המחיר ונפנה למוקד שירות לקוחות הרץ לצורך בירורים נוספים וקבלת הצעות מחיר. ניתן לפנות לשירות לקוחות הרץ באמצעות עמוד הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.hertz.co.il/he/ContactUs/.aspx, או באמצעות מספר הטלפון של מוקד שירות לקוחות הרץ.
הרץ שירות לקוחות – *3113

הרץ – שירות לקוחות
מעוניינים להחליף את הרכב שלכם? מתעניינים בהשכרת רכב לטיול הבא שלכם בחו"ל? החלטתם שהפתרון הכי משתלם הוא ליסינג פרטי? לכל צורך בתחום הרכבים יש לחברת הרץ מענה עבורכם. מוקד שירות לקוחות הרץ ישמח לקבל את פניתכם במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 18:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת הרץ יהיה זמין בשעות 9:00 – 12:00. ניתן לפנות למוקד זה בכל שאלה, לגביי השירותים השונים אותם מציעה חברת הרץ ללקוחותיה הקיימים והחדשים וכן לגביי בירור מיקום סניפיה השונים של הרשת ברחבי הארץ, שעות פתיחה, דרכי הגעה ועוד. ניתן לפנות לשירות לקוחות הרץ גם באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

הרץ – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של שירות לקוחות הרץ מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם מתעניינים ברכב מסויים לקנייה, חשוב לבדוק קודם באיזה סניף הרכב נמצא, כדי שלא תבזבזו את זמנכם לחינם. רכבים שונים מופיעים באתר האינטרנט של החברה ומוצעים למכירה. כאשר רכב מסויים מתאים לכם מבחינת סוג הרכב, מצבו והמחיר שלו, מומלץ להתקשר ראשית למוקד שירות הלקוחות של הרץ ולברר באיזה סניף ממוקם הרכב באותה העת. במידת הצורך ניתן לשנע את הרכבים בהודעה מראש לסניף שתבחרו וכך לא תצטרכו לבזבז את זמנכם בביקור מיותר בסניף, שבו הרכב שבחרתם איננו.

טיפ שני – במידה ואתם מעוניינים לפנות למוקד שירות לקוחות של חברת הרץ ואתם תוהים מתי תמתינו את הזמן הקצר ביותר על הקו, חשוב שתדעו שהכי כדאי להתקשר למוקד שירות לקוחות הרץ בשעות הצהריים המוקדמות. החל משעה 12:00 בצהריים בימי אמצע השבוע, המוקד זמין יותר לענות לשיחתכם וכך תקבלו מענה מהיר ויסודי יותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *