הוט מובייל מספר טלפון

הוט מובייל מספר טלפון

1900-72-4730
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 6:00 - 19:00
שישי וערבי חג: 7:00 - 13:00

הוט מובייל – סקירה כללית

חברת הוט מובייל הנה חברת בת חדשה יחסית של חברת שירותי הטלויזיה והאינטרנט הוט. חברת הוט מובייל מציעה למעשה שירותי סלולאר מתקדמים ללקוחותיה וביחד עם הוט נט, מציעה ללקוחות חברת הוט חבילת תקשורת כוללת ומשתלמת. כדי להצטרף לחברת הוט מובייל, כל שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר החברה ולבחור לעצמכם את המסלול המתאים לכם ביותר. רוב המסלולים יכללו שיחות ללא הגבלה והודעות ללא הגבלה וההבדל בין המסלולים יהיה בנפח הגלישה והאם יש במסלול  שיחות לחול וכמה דקות שיחה. המסלולים בחברת הוט מובייל נעים בין עשרות שקלים בודדים למנוי ועד מאה ש״ח למנוי, בהתאם לנפח הגלישה הנבחר. בכל אחד מהמסלולים של חברת הוט מובייל אין התחייבות לתקופה, כאשר החברה מתחייבת לכם למחיר קבוע וידוע מראש לשנה או לשנתיים בהתאם למסלול. לצורך יצירת קשר עם שירות הלקוחות של החברה יש להתקשר למספר טלפון מוקד חברת הוט מובייל.

הוט מובייל מספר טלפון מוקד  –  1-800-800-053.

מוקד הוט מובייל – מספר טלפון

את מוקד הוט מובייל ניתן להשיג במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 6:00 – 19:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת הוט מובייל יהיה פעיל בין השעות 7:00 – 12:00. כל מה שתאלצו לעשות הוא להתקשר למספר המקוצר ולבחור בנתב השיחות את המחלקה במתאימה לפנייתכם. במידה ואינכם מעוניינים או יכולים להמתין על הקו, יתאפשר לכם לבקש שיחה חוזרת, כלומר שתנתקו את השיחה ונציג מטעם הוט מובייל יחזור אליכם כשיתפנה. מוקד הוט מובייל מטפל בפניות בנושאים כמו: ניתוק מהשירות, הצטרפות לשירות, בירור פרטים על החשבונית האחרונה, שינוי פרטים או אמצעי תשלום במנוי, הזמנת שירותים נוספים ועוד. במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של הוט מובייל ניתן גם לקבל פרטים אודות סניפי הרשת השונים, מיקום ודרכי הגעה.

הוט מובייל – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של הוט מובייל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם שוקלים להתחבר לשירותי הוט מובייל, כדאי שתדעו מספר טיפים שיסייעו לכם לחסוך כסף. ראשית כדאי מאוד לבחור נכונה את המסלול המתאים לכם ביותר. במידה ותבחרו מסלול שאינו מתאים לצורכיכם, או שתרצו לעבור למסלול משתלם יותר, תאלצו לשלם דמי מעבר של עשרות שקלים, שהם למעשה עלות חודשית של שירות של הוט מובייל. לכן כאשר תבחרו את השירות המתאים לכם ביותר, הקפידו להתמיד במסלול שבחרתם ולא לשנות מסלולים בצורה תכופה. לפני שתבחרו את החברה אליה תתחברו, נסו לבצע סקר מחירים מקיף לאותה תקופה. החברות השונות מציעות מחירים אטרקטיביים כדי לגרום ללקוחות לנייד אליהם את מספריהם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *