אגף הגבייה של רשות השידור טלפון

אגף הגבייה של רשות השידור טלפון

1900-72-4834
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ג': 9:00-14:00
שישי: לא ידוע.

אגף הגבייה של רשות השידור – סקירה כללית
אגף הגבייה של רשות השידור הוא האגף האחראי לגביית התשלומים המגיעים לרשות השידור מהאזרחים. רשות השידור הינה גוף ממשלתי שאחראי על הפעלתו של ערוץ 1, שמאז ומתמיד הוגדר כערוץ ממלכתי.כל בית אב, המחזיק ברשותו מקלט עם יכולת קליטה של כבלים או לווין, מחוייב לשלם אגרה שנתית בגין זכות זו. את האגרה יכולים האזרחים לשלם בשני חלקים פעמיים בכל שנה. כיום עוברת רשות השידור מהלך של אירגון מחדש, שאמור להוביל לשינויים מהותיים באופן הפעולה של אגף הגבייה, אך עד שנושא זה לא יוסדר מבחינת החוק וייכנס לתוקף, אגף הגבייה של רשות השידור פועל כרגיל. אגף הגבייה של רשות השידור מוכר בקרב האזרחים כאגף חזק ומאיים, שייגבה את החובות שלו בכל מחיר. בדיוק משום כך חשוב לדעת תמיד שאתם מאופסים מבחינת חובות באגף הגבייה של רשות השידור וזאת תוכלו לוודא באתר האינטרנט של הרשות, או לחילופין באמצעות פנייה למספר טלפון מוקד אגף הגבייה של רשות השידור.
אגף הגבייה של רשות השידור מספר טלפון מוקד – 02-6591111.

מוקד אגף הגבייה של רשות השידור – מספר טלפון
מוקד אגף הגבייה של רשות השידור פועל מעט שעות ביום ולכן חשוב לדעת את שעות הפעילות בטרם תנסו להתקשר. שעות הפעילות של מוקד אגף הגבייה של רשות השידור הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 14:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של אגף הגבייה של רשות השידור יהיה סגור. מכיוון שהמוקד אינו פעיל ברוב שעות היממה, מומלץ מאוד להיכנס לאתר האינטרנט של רשות השידור ולנסות לקבל את התשובות באתר. לעיתים יכול להיות מאוד קשה עד מסובך להשיג נציג של מוקד אגף הגבייה של רשות השידור. במיוחד בשביל זה הוקמה מערכת מקוונת לבדיקת חובות, על פי תעודת הזהות של המשלם, או לחילופין לשלם את החוב באמצעות כרטיס אשראי ישירות דרך המערכת הממוחשבת של אגף הגבייה של רשות השידור.

אגף הגבייה של רשות השידור – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אגף הגבייה של רשות השידור מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מומלץ מאוד לשלם את חובכם לאגף הגבייה של רשות השידור בזמן, שכן אגף זה ידוע כתוקפני למי שבעל חוב אצלו. האגף מורשה לחסום ולהטיל עיקולים על חשבונות הבנק של אזרחים, רכביהם ונכסיהם השונים והם יכולים לעשות זאת גם בגלל חוב זעום של מאות שקלים. נושא האגרה נמצא בימים אלה בבירור חוקתי וכמו כן כל רשות השידור עוברת תהליך שינוי אירגוני, שיכול בתקווה להוביל בסופו של דבר לביטול אגרת הטלוויזיה שיש המגדירים אותה כמיותרת. עד אז הקפידו לשלם את חובכם במועד, כדי להימנע מקנסות, ריביות והצמדה, עיקולים ובעיות נוספות מצד אגף הגבייה של רשות השידור.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *