לנובו IBM מוקד טלפוני

לנובו IBM מוקד טלפוני

1900-72-4872
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-17:00
שישי: לא ידוע.

לנובו IBM – סקירה כללית
חברת לנובו IBM היא חברה לייצור ושיווק מוצרי מחשב מהגדולות בישראל. חברת לנובו IBM מייצרת מוצרי מחשב ומוצרים הקפיים למחשבים, כמו מסכים, מקלדות וכן גם תוכנות, מערכות ופתרונות איחסון מגוונים. חברת לנובו IBM מעניקה ללקוחות שלה שירות תמיכה מלא על מוצרי ושירותי החברה וכן גם שירות החלפת מוצר באחריות. במידת הצורך ניתן להגיע למעבדות החברה, אך מומלץ קודם לכן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת לנובו IBM, בו תוכלו לקבל תמיכה טכנית ושירות לקוחות בנוגע לפנייה שלכם. גם בתחום העיסקי פועלת חברת לנובו IBM, כאשר בין שירותי החברה המתקדמים, נמצא לדוגמא שרתים ומערכות לעסקים קטנים ובינוניים, פתרונות איחסון לעסקים בינוניים וקטנים וכן גם פתרונות גיבוי והתאוששות (DRP) – המשכיות עסקית לעסקים קטנים ובינוניים. לפנייה גם בנוגע למוצרים לעסקים של חברת לנובו IBM, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד לנובו IBM.
לנובו IBM מספר טלפון מוקד – 03-9142800.

מוקד לנובו IBM – מספר טלפון
במספר טלפון מוקד לנובו IBM תוכלו לקבל מידע נרחב אודות חברת לנובו IBM, שירות עבור מוצרים או שירותים שרכשתם מהחברה, התעניינות לגביי מיקומי מעבדות של החברה ושעות הפעילות שלהם ועוד. המוקד פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת לנובו IBM אינו פועל. במידה ואתם בעלי עסק ואתם מתעניינים באחד או יותר מבין השירותים שיש לחברה להציע לעסקים קטנים עד בינוניים, אתם מוזמנים גם כן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת לנובו IBM. במידה ורכשתם מוצר של החברה ואתם מסתבכים עם התפעול שלו, או לחילופין מוצר ישן של חברת לנובו IBM מתחיל לעשות תקלות ואתם מעוניינים לקבל הצעות לפתרון התקלות, מומלץ ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה, או לחילופין לפנות דרך האתר שלה.

לנובו IBM – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של לנובו IBM מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – לרוב כאשר יזכירו לידכם את השם לנובו IBM, באופן אוטומטי תחשבו על מחשבים ומוצרים היקפיים למחשבים, אך האמת היא שחברת לנובו IBM היא הרבה יותר מכך. כך לדוגמא, במידה ואתם עסק מתחיל, תוכלו להנות בחברת לנובו IBM משירות ייעוץ עסקי. חברת לנובו IBM משלבת את המומחיות שלה בעשייה ומעניקה לכם, בעלי עסקים קטנים עד בינוניים כלים מעשיים לפיתוח וקידום העסק שלכם. חברת לנובו IBM עושה שימוש ביכולות מחקר וחשיבה חדשני לצורך עידוד הצמיחה בעסק שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *