אינפיניטי מספר טלפון

אינפיניטי מספר טלפון

1900-72-4840
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אינפיניטי – סקירה כללית

חברת אינפינטי היא חברת השקעות ותיקה ומוכרת שפועלת החל משנות התשעים בישראל. תפקידה של חברת  אינפינטי הוא להתאים לכל לקוח את פתרונות ההשקעה המתאימים לו ביותר וכך למעשה להציע לכל אחד את תיק ההשקעות הנכון לו. חברת אינפינטי מתגאה בהיותה קבוצת ניהול השקעות יחידה בארץ, שכל הפעילות שלה מבוצעת ללא ניגוד אינטרסים כמו בחברות מתחרות שלה. הכוונה היא שהיא לא מונעת על ידי חברות אחרות ובכך גם תחומי ההשקעה שלה והיא יכולה לתת לכל לקוח את המענה המתאים לו לניהול כספי ההשקעה שלו. תחת השם אינפינטי נמצא מספר חברות ולא רק את אינפינטי לניהול השקעות, אלא גם את חברת ניהול ההשתלמות והגמל של אינפינטי, ניהול קופת גמל לקצבה ועוד. במידה ואתם לקוחות החברה, או מתעניינים חדשים בשירותיה, בין אם לקוחות פרטיים או עיסקיים, אתם מוזמנים לפנות ישירות למספר טלפון מוקד אינפיניטי.

אינפיניטי מספר טלפון מוקד – 099576000.

מוקד אינפיניטי – מספר טלפון

במידה ואתם מתעניינים באחד או יותר מהשירותים אותם מספקת חברת אינפיניטי, אתם מוזמנים לפנות אל נציגי שירות הלקוחות של החברה באמצעות ההאופציות הבאות. ראשית ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של חברת אינפיניטי במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אינפיניטי יהיה סגור. במידה ואין באפשרותכם ליצור קשר טלפוני עם המוקד, או שפנייתכם אינה דחופה ואתם זקוקים לפנות למוקד מעבר לשעות הפעילות שלו, אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של החברה בכתובת http://infinity.co.il או באמצעות פנייה ישירה למייל שירות הלקוחות של חברת אינפיניטי והוא [email protected] חברת אינפיניטי מספקת ללקוחותיה מגוון שירותים המותאמים אישית ללקוח בתחום ההשקעות.

אינפיניטי – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אינפיניטי מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון

לפני שתפנו למוקד שירות הלקוחות של חברת אינפיניטי לצורך קבלת שירות בתיק ההשקעות שלכם או לחילופין לצורך פתיחת תיק השקעות חדש, מומלץ מאוד שתכירו את מערכת ניהול תיקי ההשקעות של אינפיניטי, אשר מציעה לכם פתרונות לניהול פיננסי המותאם לכם ישירות. על פי האופי של ההשקעה שלכם ואף סגנון החיים האישי שלכם. אינפינטי משלבת את ניהול ההשקעות שלכם בכלים תומכי החלטה, כך שלמעשה כל תיק ניהול של לקוח נבנה רק לאחר ניתוח כל הנתונים אודותיו ואבחון מדוייק של התיק, אשר ישפיעו באופן ישיר על הרכב ההשקעות שיומלץ ללקוח, הסכום אותו ישקיע, מידת הנזילות של הכספים ואופי ההשקעה הרצוי. באמצעות כלי זה תוכלו לבחור נכון יותר את אפיקי ההשקעה שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *