ישפאר מוקד טלפוני

ישפאר מוקד טלפוני

1900-72-4817
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
שישי: 08:00-13:00

ישפאר – סקירה כללית
כולם מכירים את חברת ישפאר כחברה לשיווק מוצרי צריכה. חברת ישפאר קיימת בישראל החל משנת 2006 ותפקידה הוא לייבא מוצרים ממותגים שונים לישראל ולשווק אותם. חלק מהמוצרים אותם משווקת ומייבאת חברת ישפאר הם מוצרי אלקטרוניקה לבית, מוצרי מחשבים, מוצרים בתחום המוזיקה ואפילו מוצרים שונים למטבח שלנו, ממותגים מוכרים כגון סוני, בקו, הובר, פליישטיישן ועוד. היתרונות המשמעותיים של חברת ישפאר על פני המתחרות שלה הוא נושא המבחר והאיכות. חברת ישפאר מייבא מגוון סוגים של מוצרים בכל תחום ומקפידה לייבא רק מוצרי איכות ומותגים מובילים עולמיים. בנוסף מעניקה חברת ישפאר שירות מלא על המוצרים אותם היא מייבאת. לבירור פרטים לגביי שירותי התיקונים, מוצרים, משווקים מורשים ועוד, ניתן לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת ישפאר במספר הטלפון שלה, או באמצעות כתובת המייל שלה.
ישפאר מספר טלפון מוקד – 09-9711700.

מוקד ישפאר – מספר טלפון
מחפשים מתנה לילד? רוצים לקנות מוצר למטבח שלכם, צריכים שירות תיקון למוצר שהתקלקל? בדיוק בשביל זה קיים מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת ישפאר. במידה ואתם צריכים לברר פרטים לגביי משווק מורשה, שמוכר את אחד ממוצרי החברה, או לחילופין מיקומי מעבדות קרובות לאיזור מגוריכם ואיזה מוצרים בדיוק ניתן להביא לתיקון באותה מעבדה, ניתן ליצור קשר ישיר עם מספר טלפון מוקד שירות לקוחות של חברת ישפאר. כמו כן ניתן לקבל ייעוץ טכני להפעלת מוצר חדש, תיאום התקנה עם טכנאי מטעם החברה במוצרים ספציפיים ועוד. פנייה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת ישפאר, יתבצע באמצעות פנייה במהלך שעות הפעילות של החברה והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת ישפאר פועל בשעות 8:00 – 12:00.

ישפאר – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ישפאר מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – תחום הייבוא של מוצרי חשמל ביתיים הוא מורכב ויש להכירו, בטרם נבחר היכן לרכוש את המוצר אותו אנחנו מחפשים. לכל מותג ישנו יבואן רישמי ומורשה וישנם יבואנים שמייבאים מוצרים בצורה פרללית, שאינה חוקית ולכן מוצריהם יהיו זולים יותר משמעותית, מאשר רכישת אותו מוצר אצל היבואן הרישמי בארץ. קחו בחשבון שרכישת מוצר חשמלי מיבואן המייבא באופן לא חוקי, היא סוג של סיכון, מכיוון שלא תהיו זכאים לשום אחריות מאת היבואן. לא תמיד יעדכנו אותכם בחנות, כי המוצר לא זכאי לאחריות מלאה מטעם היבואן המורשה של המוצר. לצורך כך מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של חברת ישפאר ולבדוק כי החברה או החנות, ממנה אתם עתידים לרכוש את המוצר, לא מופיעה במקרה ברשימת החברות שאין מורשות ע״י היבואן הרשמי למכור את מוצרי החברה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *