ישראכרט מוקד טלפוני

ישראכרט מוקד טלפוני

1900-72-4731
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

ישראכרט – סקירה כללית
חברת ישרכארט הינה חברת פתרונות אשראי גדולה בישראל, שמעניקה שירותים למאות אלפי לקוחות בשנה. חברת ישרכארט מעניקה שירותים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עיסקיים. לקוחות פרטיים נהנים משירותי אשראי מתקדמים, הלוואות מיוחדות, חברות במועדונים ייחודיים המספקים להם הטבות משמעותיות במגוון בתי עסק. לקוחות עיסקיים יכולים להנות משירותי סליקה נוחים ומשתלמים שיסייעו להם לנהל את שירותי הגבייה של הלקוחות שלהם בצורה מהירה ונוחה יותר. בנוסף מעניקה חברת ישראכרט שירותים ייחדיים כמו ישראכרט צ'ק, הוראות קבע, הלוואות מיידיות ושירותים נוספים. לבירור אודות השירותים השונים, שמעניקה חברת ישראכרט ללקוחותיה ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד ישראכרט על ידי חיוג למספר הטלפון שלו או פנייה ישירה באתר האינטרנט של החברה, עמוד הפייסבוק שלה ואפילו על ידי שליחת מייל פנייה למייל שירות הלקוחות של החברה.
ישראכרט מספר טלפון מוקד – 03-6364333.

מוקד ישראכרט – מספר טלפון
במספר טלפון מוקד ישראכרט תוכלו להתעניין או לחילופין להירשם, לאחד מהשירותים שמציעה החברה. בנוסף תוכלו לקבל שירות בנוגע לשירות שאתם כבר רשומים אליו. כך למשל תוכלו להזמין כרטיסי אשראי ולקבל מידע לגביי כרטיסי האשראי השונים, שמציעה ללקוחותיה חברת ישרכארט ולקבל סיוע בבחירת הכרטיס המתאים לכם ביותר. בנוסף תוכלו לברר לגביי עסקאות שביצעתם בכרטיס, להכחיש עסקה שלא ביצעתם, לקבל הלוואה מיידית בריבית משתלמת, לקבל מידע על נסיעות לחו״ל ושימוש בכרטיס מעבר לגבולות המדינה ועוד. בכל אחד מהנושאים הנ״ל תוכלו לקבל מידע נרחב באמצעות מספר טלפון מוקד. המוקד פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 18:00. ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 – 12:00. מעבר לשעות הפעילות ניתן לפנות לאתר האינטרנט של חברת ישראכרט בכתובתwww.isracard.co.il, בו תוכלו לקבל תשובות לרוב שאלותיכם.

ישראכרט – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ישראכרט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – כאשר אתם מצטרפים לשירות האשראי של חברת ישרכארט ואתם מזמינים את אחד מכרטיסי האשראי של החברה אתם באופן אוטומטי תשתייכו לאחד ממועדוני החברה בינהם 365, לייף סטייל ועוד. חלק מהחברות במועדון מסויים הוא הטבות משתנות ומשתלמות, שמגיעות לכם וכדי להנות מהם תוכלו לגשת לבתי העסק הרלוונטיים. בנוסף תוכלו להירשם למסלולי הטבות מסויים בעת ההצטרפות לחברת ישרכארט. שימו לב שרוב ההטבות הטובות בכל אחד מהמסלולים השונים מחייבות בסכום מינימום של שימוש בכרטיס ולכן מומלץ מאוד להעביר הוראות קבע לכרטיס הישראכרט, כך תוכלו להיות בטוחים שתגיעו למינימום השימוש בכרטיס, כדי להנות מכלל ההטבות שמציעה חברת ישראכרט ללקוחותיה. בנוסף תוכלו מפעם לפעם להחליף מסלולי הטבות, כך שאם אתם רשומים למסלול ולא מוצאים הטבות מומלץ להחליף מסלול.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *