ישראל היום טלפון

ישראל היום טלפון

1900-72-4789
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:00-17:00
שישי וערבי חג: 07:00-13:00

ישראל היום שירות לקוחות
ישראל היום הוא אחד היומונים הפופולאריים בישראל. העיתון הוא חינמון יומי שיוצא לאור בשנת 2007 וזכה להיות אחד מהעיתונים בעלי שיעור החשיפה הגבוה ביותר בקרב קהל ישראלי. בימי חול כולל העיתון חלק יחיד, קונטרס החדשות ומדורים קבועים בנושאי: פנאי, בריאות, סגנון, אוכל, תרבות כלכלה ועוד. גיליון יום שישי של ישראל היום הינו מורחב ומקיף וכולל את החלקים הבאים: מוסף אקטואליה (בדומה לעיתון בימי החול), שישבת – מוסף מגזיני ובו תחקירי עומק וכתבות העוסקות בתרבות ופנאי וקונטרס החדשות הכולל מדורים קבועים בנושאי תרבות, כלכלה וספורט. המוניטין הגבוה של העיתון הוענק לו בעיקר בזכות העובדה שהוא מוגש לציבור הקוראים לגמרי בחינם ובנוסף הודות לצוות הכותבים המוכשר המונה עיתונאים מהשורה הראשונה.
העיתון מופץ לאזרחי ישראל בשתי מהדורות: מהדורה רגילה (באזורי ההפצה) ומהדורה מקוונת (באתר). במהדורה המקוונת ניתן לצפות דרך האתר ללא תשלום וכן לקבל ניוזלטר יומי לתיבות הדואר האישיות של הנרשמים. ניתן לקבל מידע על פעילות העיתון בכמה אופנים: באמצעות אתר האינטרנט הרשמי, בכתובת: www.israelhayom.co.il, באמצעות מוקד השירות הטלפוני ובאמצעות שליחת טופס פניה לנציג שירות.

ישראל היום שירות לקוחות – ערוצי תקשורת
באתר האינטרנט של ישראל היום ניתן לצפות במבזקי חדשות, כתבות בערוץ הווידאו, ידיעות פופולאריות, מוספים פוליטיים, לקבל מידע על המהדורות הדיגיטאליות, לקרוא חדשות מרחבי העולם, להירשם לניוזלטר יומי, לקרוא חדשות מישראל במגוון נושאים: פוליטיקה, כלכלה, בורסה, ספורט, תרבות, סגנון, בריאות, מדע ועוד. כמו כן, ניתן לקבל מידע על המהדורה המקוונת של העיתון ולקבל את רשימת אזורי ההפצה ברחבי הארץ.
מוקד השירות הטלפוני של ישראל היום מטפל בפניות בנושאים כלליים, ובנושאים הקשורים לאיזורי הפצה, הרשמה לקבלת ניוזלטר, הרשמה לקבלת העיתון לתיבות הדואר, המהדורה המקוונת, פרסום של תוכן בעיתון תמורת תשלום ועוד. ניתן לפנות למוקד באמצעות הטלפון או לשלוח פניה דרך האתר בטופס מקוון.
כתובת למשלוח מכתבים למערכת ישראל היום: רח' השלושה 2, בניין B1 תל אביב.

ישראל היום שירות לקוחות – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של ישראל היום הינו: 8444*. שעות הפעילות במוקד הטלפוני: בימים א'- ה' בין השעות 07:00-17:00 ובימי ו' בין השעות 07:00-13:00. בעת הצורך, ניתן לפנות גם במייל: [email protected]

ישראל היום שירות לקוחות – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: כדי לחסוך את זמן ההמתנה במוקד הטלפוני (שעלול להיות ממושך במידה ויש עומס על הקווים), מומלץ ליצור קשר באופנים אחרים: באמצעות כתובת הדוא"ל של ישראל היום או באמצעות משלוח פניה בטופס מקוון.
טיפ שני: במידה והנכם מעוניינים ליצור קשר עם מוקד השירות, מומלץ לחייג בשעות הצהריים המאוחרות (בשעות שבין 14:00-15:00) ולא בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלו, פוחת העומס על הקווים ויש סיכוי שתענו ביתר קלות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *