דואר ישראל מספר טלפון

דואר ישראל מספר טלפון

1900-72-4740
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 7:00 – 18:00
שישי: 7:00 – 13:00

דואר ישראל – סקירה כללית

חברת דואר ישראל הינה חברת הדואר הרישמית של המדינה. תפקידה של חברת דואר ישראל, כשמה כן הוא, לספק שירותי דואר שונים לתושבי המדינה ומחוצה לה. חברת דואר ישראל פרוסה בכל רחבי המדינה ואת סניפיה נמצא בכל מקום. חברת דואר ישראל הינה החברה הראשית שמטפלת בענייני הדואר בישראל. היא אחראית על שליחת מכתבים, דואר רשום, חבילות, מכירת ציוד דואר ועוד. בחברת דואר ישראל ניתן אף לשלם חשבונות מסויימים, לפתוח חשבון בנק ואף להעביר כספים, לרכוש חבילות שיחות לנייד ועוד שירותים שונים ומגוונים. במידה ואתם מתעניינים בשירותים השונים אותם תוכלו לקבל בסניפי דואר ישראל, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מספר טלפון מוקד דואר ישראל, באמצעות מספר הטלפון של המוקד. בנוסף תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של דואר ישראל ולבצע בו פעולות שונות כגון מעקב אחר חבילה שהזמנת, וזאת מבלי הצורך בכלל להתקשר למספר טלפון מוקד דואר ישראל.

דואר ישראל מספר טלפון מוקד  – 1-599-500-171.

מוקד דואר ישראל – מספר טלפון

למספר טלפון מוקד דואר ישראל ניתן להתקשר במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 7:00 – 21:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של דואר ישראל יהיה פעיל בשעות 7:00 – 14:00. ניתן ליצור קשר עם המוקד בכל שאלה בנוגע לשירותי הדואר השונים, כמו לדוגמא בירור לגביי מחירים של מוצרים או משלוח, בירור לגביי דבר דואר שלא הגיע, בירור לגביי שעות קבלה בסניף דואר מסויים, תלונה על איש שירות, או על חבילה שהגיעה פגומה מהדואר ועוד. מוקד דואר ישראל יקבל את שיחתכם ויתן לכם מענה, או לחילופין תוכלו להפנות את הפנייה דרך כתובת המייל של דואר ישראל או דרך אתר האינטרנט שלו. בחברת דואר ישראל תוכלו לקבל שירותים נוספים שאינם קשורים ישירות לתחומי הדואר, כמו תשלום חשבונות חשמל, הפקת נסח טאבו, רכישת כרטיס סים לטלפון בתשלום מראש, העברת כספים לקרובים בחו״ל ועוד.

דואר ישראל – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של דואר ישראל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – כשאנחנו חושבים על אופציה של משלוח בדואר שליחים, אנחנו אוטומטית חושבים על החברות הפרטיות כמו פדקס וכו׳ שעלויות המשלוח בהן יכולות להיות יקרות מאוד. לא רבים יודעים שגם חברת דואר ישראל מציעה פיתרון של דואר שליחים, שמאפשרת לנו הפצה ושינוע של סחורות בעסק שלנו, בעלות נמוכה משמעותית מהמתחרים וכן מערכת מעקב משוכללת אחר המשלוח. לבירור פרטים לגביי נושא דואר שליחים בדואר ישראל, או לחילופין על משלוח שביצעתם ואתם רוצים לברר את סטטוס המשלוח, יש להתקשר למספר טלפון מוקד דואר ישראל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *