ליסקאר מוקד טלפוני

ליסקאר מוקד טלפוני

1900-72-4842
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-16:00
שישי: לא ידוע.

ליסקאר – סקירה כללית
חברת ליסקאר היא חברה המספקת ללקוחותיה שירותים של ליסינג מימוני ותפעולי. חברת ליסקאר נמנת עם החברות הגדולות בארץ והיא קיימת החל מראשית שנות התשעים, כאשר הפעילות שלה מתמקדת בתחום הליסינג וכן גם בתחום המימון לרכבים. לקוחות החברה הם מסוגים שונים, החל מלקוחות פרטיים, שמעוניינים לקנות רכב או להשתמש בשירותי ליסינג פרטיים וכן גם לקוחות מוסדיים ועיסקיים, שמעוניינים בחברת ניהול צי הרכב בחברה. חברת ליסקאר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סוגי רכב לפי חלוקה לקטגוריות שונות, כך היא יכולה להציע לכל לקוח את החבילה המשתלמת ביותר עבורו וכן את הרכב המתאים לו ביותר. בנוסף לתחום הליסינג ברכבים, מציעה חברת ליסקאר גם שירותי ליסינג של ציוד עבודה, ציוד חקלאי ועוד. כדי לקבל פרטים נוספים אודות השירותים של החברה, או לחילופין להרשמה לאחד השירותים ניתן ליצור קשר טלפוני באמצעות מספר טלפון מוקד ליסקאר.
ליסקאר מספר טלפון מוקד – 04-8422727.

מוקד ליסקאר – מספר טלפון
מוקד ליסקאר זמין עבורכם במהלך שעות הפעילות של המוקד הטלפוני והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 19:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת ליסקאר יהיה סגור. במידה ואתם מעוניינים לצור קשר ישיר במהלך שעות אלה, הכי מומלץ פשוט להתקשר למוקד. במידה ואין לכם זמן להמתין על הקו, או שהצורך בקבלת שירות עלה שלא במהלך שעות הפעילות של המוקד, תוכלו תמיד ליצור קשר עם המוקד של חברת ליסקאר, באמצעות אתר האינטרנט שלה http://www.leascar.co.il, או באמצעות המייל של המוקד [email protected] במספר טלפון מוקד ליסקאר תוכלו לקבל מידע על השירותים השונים של החברה, לקבוע פגישת ייעוץ ואפילו להתעניין לגביי ליסינג או רכב ספציפי בו אותם מעוניינים. צור קשר עוד היום עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת ליסקאר ולא תתחרטו.

ליסקאר – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ליסקאר מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – נמאס לכם לקנות רכב שאחרי כמה שנים אין לו ערך ואתם לא מסוגלים למכור אותו לבד, או לחילופין מפסידים כסף רב בתהליך המכירה והקנייה החדשה? בדיוק בשבילכם הומצאה השיטה של ליסינג מימוני. במידה ואתם רוצים להבין מה זה אומר, מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של חברת ליסקאר. באתר תוכלו למצוא מגוון מאמרים ומידע אודות נושא הליסינג ועל ההבדלים בין סוגי הליסינג השונים. בכל שאלה תוכלו תמיד להתקשר גם למוקד הטלפוני של חברת ליסקאר, אך שיטוט קצר באתר האינטרנט של החברה יספק לכם מידע נרחב בנושא וכך תוכלו להגיע לשיחה או לפגישה עם רקע קריטי וחיוני.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *