לאומי קארד מוקד טלפוני

לאומי קארד מוקד טלפוני

1900-72-4741
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30 - 19:00
שישי וערבי חג: 8:30 - 13:00

לאומי קארד – סקירה כללית
חברת לאומי קארד היא חברת מוצרי אשראי מהגדולות בישראל. חברת לאומי קארד מספקת ללקוחותיה שירותים שונים, בינהם שירותי סליקת אשראי, כרטיסי אשראי מסוגים שונים, שותפות במועדוני לקוחות משתלמים, הלוואות מיידיות לכל מטרה, הטבות שונות ועוד. חברת לאומי קארד היתה בין הראשונות להבין את כוחו של העולם הדיגיטלי בחיינו ופיתחה אפליקציה מתקדמת שנקראת – הארנק הדיגיטלי. באמצעות אפליקציה זו יכולים הלקוחות של חברת לאומי קארד להשתמש בשירותים שונים ולשלם עליהם באמצעות הארנק הדיגיטלי, ללא צורך באמצעי תשלום נוסף. כך למעשה נוכל להיכנס לארנק הדיגיטלי, לרכוש שירותים בהטבות ובמחירים משתלמים ולהגיע לבית העסק הרלוונטי ולהנות מהשירות באופן נוח ויעיל. בין השירותים נמצא אטרקציות, מסעדות, נופש ואפילו חנייה ושטיפת רכבים. לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות למספר טלפון מוקד לאומי קארד.
לאומי קארד מספר טלפון מוקד – 03-6178888.

מוקד לאומי קארד – מספר טלפון
אל מספר טלפון מוקד לאומי קארד ניתן לפנות במהלך שעות פעילות המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 19:00. ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:30 – 13:00. למוקד ניתן להפנות שאלות בנושא השירותים השונים, אותם מספקת חברת לאומי קארד, לדוגמא אודות סוגי כרטיסי האשראי, שמציעה חברת לאומי קארד ומה אומרת החברות במועדונים, שמציעים הכרטיסים השונים כגון שופרסל, יש, מולטי עזריאלי ועוד. ניתן גם לקבל מידע אודות עסקאות שביצעתם ואת פירוט העסקאות, ניתן להכחיש עסקה, לקבל הלוואה מיידית, להזמין כרטיסים נוספים, לברר על ההטבות השונות ועוד. את כל אלה ועוד תוכלו לבצע באמצעות פנייה ישירה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת לאומי קארד, או באמצעות פנייה דרך אתר האינטרנט של החברה בעמוד הפנייה הישירה שבו, או לחילופין באמצעות פנייה למייל שירות הלקוחות.

לאומי קארד – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של לאומי קארד מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון –
חברת לאומי קארד מציעה ללקוחותיה וגם למי שלא לקוח ישיר שלה, שירותי הלוואה נוחים ומשתלמים. ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים והיא של עד סכום של חמישים אלף ש״ח. היתרון הגדול של ההלוואה ההזו הוא, שהיא ניתנת על בסיס מסגרת אשראי נוספת על מסגרת האשראי בבנק ולכן לא תופסת מהמסגרת שלכם ומגבילה אתכם. יתרון נוסף הוא שההלוואה מועברת אליכם באופן מיידי בתוך שלושה ימי עסקים, מה שאומר שתוכלו להנות מההלוואה במהירות. ניתן להחזיר את ההלוואה בריבית משתלמת, עד שישים תשלומים שווים ואין כל צורך בערבים או בטחונות. יתרון משמעותי נוסף הוא האפשרות להתחיל להחזיר את ההלוואה רק בעוד חצי שנה או שנה וכך למעשה, גם אם אין ברשותנו כרגע ממון לצורך לקיחת ההלוואה, נוכל עדיין להנות ממנה ולהתחיל להחזירה מאוחר יותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *