לקסמרק מוקד טלפוני

לקסמרק מוקד טלפוני

1900-72-4862
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 18:00
שישי: לא ידוע.

לקסמרק – סקירה כללית
חברת לקסמרק היא אחת מחברות הייצור והשיווק של מוצרי הדפסה מהגדולות בישראל. חברת לקסמרק מספקת את מוצריה לכלל סוגי הלקוחות, החל מלקוחות פרטיים, עיסקיים ואף מוסדות גדולים. המוצרים השונים אותם משווקת חברת לקסמרק הם מוצרים לצורך הדפסה והדמיה, פתרונות ושירותים שונים בתחום התוכנה ושירותים נוספים, שעיקר מטרתם היא לסייע לנו להדפיס אך ורק מה שאנחנו צריכים ובכך לחסוך עלויות וכן להיות ידידותיים לסביבה. המוצרים של חברת לקסמרק מוכרים כמוצרים חסכוניים מאוד, גם בחומר וגם בזמן עבודה. התפוקה של המכשירים גבוהה ולכן הם מתאימים גם לעסק גדול. במידה ואתם מתעניינים בשירותים השונים של החברה, במוצרים שהיא משווקת, או בשירותי תמיכה והדרכה לגביי מוצר של החברה שזה עתה רכשתם, אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות עם מספר טלפון מוקד חברת לקסמרק.
לקסמרק מספר טלפון מוקד – 03-5761544.

מוקד לקסמרק – מספר טלפון
אל מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת לקסמרק ישראל ניתן להתקשר בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת לקסמרק יהיה סגור. ניתן להתקשר למוקד בשאלות לגביי מוצרים, קבלת הצעת מחיר על מוצר מסויים, בירור לגביי משווקים מורשים, תנאי האחריות, בירור לגביי מעבדות, אליהם ניתן להביא את המוצר כאשר הוא מקולקל, או לגביי קריאת שירות פתוחה לגביי מוצר, שנמצא כבר במעבדה בתיקון. חברת לקסמרק עושה מאמצים כדי שלקוחות החברה יהיו מרוצים ממוצרי החברה השונים ולכן דואגת שנציגי שירות הלקוחות יהיו מוסמכים ומקצועיים לענות על כלל שאלות הלקוחות. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד חברת לקסמרק גם באמצעות כתובת המייל של החברה, או באמצעות אתר האינטרנט שלה.

לקסמרק – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של לקסמרק מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם מתעניינים ברכישת מדפסת פקס וסורק, בודאי מצאתם את עצמכם בשלב כזה או אחר מתלבטים מה כדאי לקנות? מכשיר משולב הכולל בתוכו את כל הפונקציות הנחוצות, כגון מדפסת, סורק ופקס, או לחילופין לקנות כל מוצר בנפרד? היתרון של מכשיר משולב הוא בעיקר החיסכון במחיר ובמקום. מוצר משולב יתפוס פחות מקום משלושה מוצרים נפרדים וגם ככל הנראה יעלה פחות. עם זאת במידה ומוצר אחד מבין השלושה מתקלקל, כל המכשיר דורש תיקון ותיקון של מכשיר משולב עלול לעלות יותר מתיקון של מכשיר פשוט יותר. במידה ואתם עדיין מתלבטים, מומלץ ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד חברת לקסמרק. שם ישאלו אתכם שאלות ויבררו איתכם מה הצורך שלכם במוצר כזה או אחר ויוכלו להתאים לכם בצורה מושלמת את המוצר המתאים לכם ביותר לבית או לעסק שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *